Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem jadąc samochodem blokują się tylne koła ale dzieję się tak tylko jak przejadę jakiś odcinek jak są zimne nić się nie dzieję wymieniłem ostatnio klocki tarcze czyszczone prowadnice zaciski i po tym było dobrze na jakiś czas a dodam że jak już zaczynają blokować hamulce to pedał robi się trochę twardszy auto megane 2 cc

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.7 - logika wypowiedzi Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórz te czynności jeszcze raz. Mimo wszystko po rozbiórce zacisku na części skupił bym się i zweryfikował jak wygląda powierzchnia tłoczka i współpracującej z nim powierzchni cylindra . Nie może być żadnych wżerów i mocnych zmatowień na powierzchniach o których wspomniałem. Obejrzeć również w jakim stanie jest uszczelnienie tłok- cylinder. Może się okazać że sytuacja da się uratować kupując zestaw naprawczy -tłok i uszczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybką odpowiedz właśnie dzisiaj siedziałem trochę przy aucie tłoczki i wszystkie uszczelki w idealnym stanie ale zmartwiły mnie trochę przewody elastyczne bo są całe popękane a płyn jest ciemny i nie za bardzo mi się podoba więc jutro jadę po nowe przewody i wymiana płynu zobaczymy czy coś pomoże

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.7 - logika wypowiedzi Aston76

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami w tych wężykach rozwarstwia się wewnętrzna część i powstaje taki rodzaj zastawki jak w tętnicach, wystarczy wymienić wężyki i po problemie, a ludzie wymieniają pompy ham, agregaty abs, zaciski...wielu kierowców i mechaników popełnia ten sam błąd - wymiany zaczynają od najdroższych części

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

A może ręczny do końca Ci nie cofa. Ja założyłem u siebie dodatkowo sprężyny.Jak się położysz pod auto, to widać nawet miejsca gdzie można je założyć, tak jakby żabojady od razu zrobiły na to miejsce.

Zerknij, u mnie pomogło.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!