Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

oklejanie folią bezbarwną


Rekomendowane odpowiedzi

witam nie wiem czy ktoś z was już temat przerabiał,zastanawiam się od dłuższego czasu czy by nie oddać meganki do warsztatu który zajmuje się profesjonalnym oklejaniem karoserii,chodzi mi tu o folię typowo ochronną przezroczystą np 3M juz nawet nie może całe auto ale np te miejsca najbardziej newralgiczne podatne na obicia kamieni i kontakt z ciągłymi zabrudzeniami typu sól drogowa czyli np maska,progi,błotniki o ile nie są z tworzywa i może drzwi przynajmniej od dołu do wysokości listwy,co o tym sądzicie? Głównie ma to na celu ochronę przed odpryskami a co za tym idzie w dalszej części i anty korozyjna tych elementów.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł niezły, chociaż nie jestem pewien czy oklejenie samochodu np. do połowy drzwi będzie wyglądało estetycznie i czy przy tak wytworzonym brzegu folii nie bedzie dodatkowo zbierał się brud. Pytanie ile coś takiego może kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym oklejaniem do połowy elementu to nie wiem jak to wygląda najwyżej bym się już szarpnal na całe drzwi cenowo postaram się dowiedzieć w tym tygodniu bo podjadę do firmy co to robi i się dowiem to napisze

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalne oklejenie folią kolorową kosztuje około 3 tys za całe auto.

Wiele zależy od komplikacji i wielkości auta.

Można zmienić sobie przy okazji kolor auta .

Ale oklejający nie gwarantują, że to ochroni przed korozją, ale na pewno ochroni przed odpryskami powodowanymi przez kamienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to za oklejanie całego auto to przynajmniej 5 tys sobie każdy życzył.Folia typowo ochronna jest lepsza i mocniejsza niż folia do zmiany koloru auta.Teoretycznie jeśli taki element no błotnik się oklei taka folia to będzie odizolowany od czynników zewnętrznych typu woda,sól

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!