Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rozebranie konsoli środkowej MEGANE III


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie grzebałem w swoim aucie jeszcze na tyle aby znaleźć jakiś sposób żeby ściągnąć konsole środkową razem z panelem klimatyzacji, dlatego zgłaszam się z prośba do was forumowicze o pomoc. Mianowicie potrzebuje jakichś informacji na temat rozbiórki tych elementów, od czego zacząć itp.. Ogólnie rzecz biorąc to chcę sprawdzić czy linki od nawiewów (pokrętło od zmiany rodzaju nawiewu) siedzą w odpowiednim miejscu, bo pokrętło samo z siebie można odkręcać ale nic się nie dzieje, tak jakby ta linka nie była zamocowana. Możliwe że winę ma mocowanie po stronie mieszalnika, więc prosiłbym też o wskazanie gdzie go mogę szukać. Pozdrawiam

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze musisz ściągnąć plastik nad schowkiem (jest na zatrzaski - o ile pamiętam jest ich tam 3) zacznij od strony prawych przednich drzwi. Potem plastik obudowy panelu nawiewu, radia, zapalarki, przycisku start/stop, zacznij od spodu poniżej wejścia na kartę i stopniowo w górę, gdy będziesz na górze po lewej stronie za kierownicą również jest kawałek takiego plastiku, taki chropowaty jak reszta tapicerki, jest on połączony razem z tą kratką, podumaj troszkę wszystko jest na zatrzaski, potem odpinasz zapalare i start/stop i po problemie. Radio jest umieszczone na wcisk natomiast panel nawiewu na śrubach torx o ile pamiętam, przynajmniej tak jest u mnie. Tyle wiem ze swojego doświadczenia pozdro jak coś to pisz postaram się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!