Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Skontroluj układ wtrysku paliwa, (czy to pompa paliwa?)


Gość gophfer

Rekomendowane odpowiedzi

Do ASO najlepiej oddać pod pretekstem, że chcesz zostawić samochód w rozliczeniu w danym salonie, wtedy jest naprawdę gruntowny przegląd. Koszt 200 zł jakieś 8 lat temu, jeżeli nie decydujesz się na zostawienie samochodu za 40% wartości rynkowej. Wiem z doświadczenia. A w tym samym aso jak jedziesz na przegląd w ramach gwarancji to wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie zrobie off topa, bo potrzebuje szybkiej odpowiedzi a widze ze troche ludzi sledzi watek. Prosze moderatora o nie usuwanie teog jednego offtopa.

 

Kwestia rozrządu do Megane 3 przejrzałem wiele postów i mam mętlik. Jako że wymienili mi pompe paliwa (jak nietety wiadomo z tego watku) musze wymienić tzn jest to wielce wskazane pasek rozrzadu ale samego paska nie ma sencu jak zbliża mi się deadline jesli chodzi o rozrząd (6 lat w marcu 2017) stąd szybka decyzj na wymiane, całego rozrządu.

Miałem to robic w serwisie w którym wymienili mi te pompa paliwa , miałem już wycenę robioną we wrzesniu 1100zl z pompą wody, paskiem osprzetu i płynem chłodnicnzym i robocizną na oryginalnych częściah Renault.

Z tą pompą paliwa to już sam nie wiem co o nich myśleć, generalnie wzbudzają moje zaufianie jak jestem u nich na miejscu i rozmawiam F2F, ale być może zdecyduje się na wymiana w warsztacie znajomego kolegi, tylko on nie wiem czy ma dostęp do oryginalnych części Renault czy nie, ale ich nie proponuje.

Stąd moje pytanie czy cały rozrząd to co wymieniłem wyżej na SKFie będzie ok, czy szukać jakiejś innej konfiguracji....

Edytowane przez gophfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!