Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prędkościomierz dziwny przypadek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam meganke I classic 1.6e z 97 roku. Mój problem wygląda następująco... Nie działa prędkościomierz. Podpięcie pod kompa- wskazanie prędkości z kół pt,lt i lewy przód... Wniosek uwalony czujnik abs-u prawy przód... Wymieniłem czujnik, ponowne podpiecie kompa prędkość jest juz na wszystkich kołach, a na liczniku nadal nie. Sprawdziłem kostke przy pompie abs(wyczyszczona zapsikana) to samo kostka przy aku... Wszystko ok, a licznik nadal stoi... No to cóż, podmiana licznika... I nadal nic. Ma ktoś pojecie co to może być jeszcze? Bo moja wiedza juz sie niestety wyczerpała... Z góry dzieki za odp.

 

Dodam ze sygnał brany z ABS na 100%-brak impulsatora w skrzyni.

Edytowane przez kuubbaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

P_r_z_e_m_o

Podpięcie pod kompa- wskazanie prędkości z kół pt,lt i lewy przód... Wymieniłem czujnik, ponowne podpiecie kompa prędkość jest juz na wszystkich kołach

Dodam ze sygnał brany z ABS na 100%-brak impulsatora w skrzyni.

 

Dodano: 04 gru 2016 - 17:36

Znalazłem kostke o której mówiliście tyle ze ona nie jest do niczego podłączona... Mam taki pomysł zeby puścić nowy kabel bezpośrednio z kostki pompy abs do kostki licznika, sadzicie ze to zadziała? Poniżej fotki kosci

 

Dodano: 17 gru 2016 - 22:48

Dzięki panowie za pomoc... :)

post-96584-0-39140200-1482011225_thumb.jpg

post-96584-0-40747200-1482011242_thumb.jpg

post-96584-0-46105000-1482011268_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany... Znalazłem kostke od impulsatora z tyłu silnika, ale otworu na niego już nie... Ktoś przekładał pewnie skrzynie i kupił inną...

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez kuubbaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!