Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Słabe Hands Free w drzwiach kierowcy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam mały problem z hands free w drzwiach kierowcy, mianowicie po chwyceniu klamki muszę poruszać palcami koło okienka dopiero drzwi się otwierają, przy drzwiach pasażera od razu po włożeniu ręki wszystko się otwiera. O co może chodzić i jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaparowana, zawilgocona fotokomórka. Poczytaj o tym szerzej w dziale MII Są tam porady jak się do niej dostać. A czy 2 krotne pociągnięcie klamki otwiera te drzwi bez problemu?

Edytowane przez lufa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mogę szarpać za klamkę milion razy i tak się nie otworzą...Możesz podrzucić jakieś info gdzie znajdę coś więcej?

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Z tego co się orientuje w moim przypadku chyba padła antena... Gdzie ją znajde?

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Jeszcze możliwe że to ten awaryjny guzik który wciskany jest przez klamkę, może on być wciśnięty cały czas... Bo antena chyba działa, położyłem kartę w okolicach nie działjących drzwi kierowcy i podeszedłem do pasażera - samochód się bez problemów otworzył.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do łącze się, ponieważ też mam ten problem, nie jest to takie uciążliwe bo więcej razy otwiera się w miarę za pierwszym podejściem, ale czasem świruje i otwieram drzwiami tylnego pasażera (może to zależy od pogody, nie wiem).

Na początku była tragedia co chwile to samo, wymieniłem baterie w pilocie, zaczęło kumać lepiej, choć jak pisałem lubi zaświrować i muszę paluszkami postukać w czujnik, ale po wymianie baterii jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się, żebym musiał ingerować drugimi drzwiami. Nie chcę mi się w tym grzebać bo dużo roboty,a w sumie to głupota, chyba, że naprawdę komuś zdarza się to dość sporadycznie. A i dodam, że reszta drzwi również działa na strzała, tak mi się wydaje bo rzadko ktoś otwiera inne drzwi niż kierowcy przede mną. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie fotokomórka też podejrzana... Cholera wie. Jedzie do mechanika w środę będzie walczył.

 

Podobno jak fotokomórka nie działa to szarpnięcie dwa razy klamki powinno otwierać drzwi - więc stawiam że mam uwalony ten przycisk co aktywuje "awaryjne otwarcie bez fotokomórki" i jest wciśnięty cały czas, gdzieś czytałem że komuś się takie rzeczy właśnie działo przez wciśnięty ten mikrostyk.

Edytowane przez murgal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!