Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

nawigacja tomtom(?) wyświetlacz wbudowany a kamera cofania - podlaczenie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, to już ostatnie pytanie które nie daje mi spokoju po zakupie samochodu. Jest to megane 3 ph3 i tam jest taka nawigacja jak na zdjęciu. Czy do niego można podłączyć kamere cofania pod wyświetlacz? fajnie by było, ale obawiam się, że to starszy typ nawigacji (węższa i ma wejście na sd) i takiej możliwości nie ma. Głupota w kombi powinna być w standardzie ;/ ta nawigacja jest fabrycznie zamontowana, od początku samochodu.

 

Regulamin forum jasno mówi o zasadach dodawania zdjęć :!: - Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem to, ale za trudne :( Tym bardziej nie ma pewności, ze ruszy. Tak mam PH3, ale wg mnie tom tom i tom tom Carminat to to samo (identycznie wygląda itp). Samochód mam od tygodnia. Tylko przez producenta czarne szyby z tyłu i nic nie widać nawet w dzień. Jakby te szyby takie nie były to bym sobie głowy nie zaprzątał.

 

navigacja to zdj w załączniku.

post-62917-0-67176100-1482178523_thumb.jpg

post-62917-0-59801100-1482178538_thumb.jpg

Edytowane przez dreq02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej live bo w navi są usłgi live (tzn opcje z tym związane). Zapytam wprost, ile bierzesz za takie coś? do okolic Poznania mam kawałek. Znam wersję już sam nie wiem z czym. Ostatnio co zrozumiałem to, że najlepiej mieć moduł, który przyczepia się z tyłu navi i trzeba mieć taśmę rozdzielającą. Ale nie wiem czy dobrze rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, kamera musi być oryginał czy wystarczy inna? (zapewne oryginał).

Moduł to ten co się montuje za nawigacją czy ten taki biały prostokąt / kwadrat ?

Jeszcze jedno. Szukać po vinie czy po konkretnych nr seryjnych? Może udało by się coś skompletować

Chyba się przejadę do serwisu tez ponownie bo mi na tym zależy naprawdę (bo chyba za pierwszym razem stwierdzili, że to zwykły tomtom)

A co najlepsze to czarny kwadrat między światłami tablicy jest jakby przygotowany na kamerę. tak jakby zaślepka była.

Dzięki za odpowiedź i poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!