Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Koło zmiennych faz rozrządu, APEL !!!!!


NRJ

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż już jestem po wyminie KZFR, to i tak popieram akcję. Nie podoba mi się sposób traktowania przez RP swoich obecnych klientów ( i potencjalnie przyszłych ). Pan w ASO zapewniał mnie, że wymienione koło jest pozbawione tej usterki. No zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, mozesz smialo jechac. ja od pierwszych objawów orzejechałem kilka tyś km. ale ze prawie przy każdym odpalaniu.? ja to mam tylko kilka razy w miesiącu i ciche klekotanie od strony rozrządu.

 

[ Dodano: 2008-08-26, 16:59 ]

widze duzo optymizmu georozyk, tak jak moja żona! jak sie zepsuło raz i drugi, i wiekszość ludzi ma z tym problem to zepsuje sie trzeci raz. Usterka fabryczna i tyle! :)

 

[ Dodano: 2008-08-26, 17:01 ]

A czy ktoś wie czy jest to wadliwe koło czy moze wina leży gdzie indziej????? no bo jeśli koło to niecz zmienią producenta i byłoby po sprawie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie czy jest to wadliwe koło czy moze wina leży gdzie indziej?????
Było to już opisywane. Same koła są trzech rodzajów - jedno z numerem seryjnym kończącym się na 079 jest do bani.

Oprócz wymiany koła trzeba jeszcze upgrade'ować software i coś tam jeszcze przeczyścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie, lzej mi na sercu:-) i razniej wracac do kraju a w kraju zabawa w naprawe i tu pytanie jakie sa warunkiem uzyskania znizki 80% ? 'Widzi mi sie' salonu? Serwisowanie w danym salonie? Moj okaz rok temu zostal sprowadzony i zadnej histori w polsce nie mam, wiec w Aso zostawie spora sumke.

A problem mam przy prawie kazdym odpaleniu - 4 razy na 6 odpalen, odpalam po kilkanasie razy dziennie moze dlatego?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za link, właśnie jestem po telefonie do serwisu,sprawdzałem numer katalogowy KZFR. o dziwo miałem zmieniane dwa razy koło z końcówką ...505. I co panowie ? jaki wniosek? wszystkie koła do d..py pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem po wymianie, silnik odpala aż miło, ale przeglądjąc fakturę powiedzcie jakie koło jest u mnie ?

skanuj00011qk4.th.jpg

 

To jest wg mnie nr w systemie i nie ma nic wspólnego z produktem, a szczerze mówiąc chciałbym aby zmieniono tą wadliwą konstrukcję - podnosząc cenę wypadałoby (rok temu było tańsze o ok 100 zł). Niestety podejrzewam, że nic nie zmieniono i za jakieś 20 tys km czeka mnie to poraz kolejny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja ...505 jest montowana w nowych lagunach, więc powinno być dobrze.

pojeździmy zobaczymy

 

u ciebie nie wiele mi to wyjaśnia, cena atrakcyja ale i tak ponownie dokonałbym zakupu gdzie dokonałem, nie wiem co oferujesz za taką cenę (zamiennik, to samo koło w innym opakowaniu?) w renault przynajmniej wiem, że rok przejeżdzę ;-) tzn taka cicha nadzieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w ubiegłym tygodniu na weryfikacji, auto oczywiście zostawiłem na noc ponieważ jak na złość nie było żadnego zgrzytu już od miesiąca. Terkotania od strony rozrządu oczywiście panowie "mechanicy" nie słyszą! Na tych objawach przejechałem już ponad 20 tyś km. Komputer niby nie wykazał żadnych błędów rozrządu. Daje sobie narazie na luz!!!! szkoda mi czasu i nerwów na tych oszołomów!! wracając do domu odniosłem tylko wrażenie że auto w dolnym zakresie obrotów jest bardziej dynamiczne, chociaż to może autosugestia. albo chłopaki w aso coś poprzestawiali. Ogólnie nie chce mi sie na ten temat gadac bo mi ciśnienie zaraz się strasznie podnosi!!

 

MÓJ OSTATNI FRANCUZ W ŻYCIU!!!! Chociaż nowa MENIA wygląda apetycznie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!