Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Koło zmiennych faz rozrządu, APEL !!!!!


NRJ

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ASO juz stwierdziło. Za ich posrednictwem sprobowałem uzyskac dofinansowanie i się nie udało, ale powiedzuieli ze mogę sam zadzwonić, tlyko zapomniałem wziąśc nr. Czy w zwiazku z tym może ktos podac nr do Biura Obsługi Klienta RP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej. Czytałem oba wątki odnośnie KZFR. Myślę, że też to mogę mieć - rozrząd wymieniany przy 90 tyś. - teraz ma niecałe 120. Odkąd go mam - ok 2,5 tyg odpala tak samo. Nie wiem czy metalicznie czy nie... jakoś wcześniej stwierdzałem, że tak powinien odpalać, ale sprawdzę to teraz mając na uwadze wasze uwagi. Wpadłem na pomysł, że może ktoś kto ma serwisowany w ASO może powalczyć w tvn turbo - raport turbo. Tam są takie rzeczy. Jeśli by uznali to za wadę fabryczną, byłoby o wiele lepiej dla wymieniających wiadomo. Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
tylko dlaczego ASO ani słowem nie wspomnieli, że to znany problem... hm... zaśpiewali tylko coś koło 3 tys.

 

a co oni by z tego niby mieli dobrego??

 

Ja wlasnie jestem po wymianie KZFR (7701478505), rozrządu (7701477023), korków (7700106271 i 770274026). 80% RP a 20% to moj udział. Sam płaciłem za wymiana płynu chłodniczego + pompę wody (Ruville) i jej wymiane. Teraz za 2 tygodnie jeszcze przegląd po 4 latach na którym wymienie pasek osprzętu razem z rolką i napinaczem bo coś mi dziwnie burczy jak załącze klimę... i czekam do następnej wymiany KZFR :D

 

P.S. Z RP nie było najmniejszych problemów: jeden e-mail z reklamacją potem prośba o potwierdzenie usterki w ASO (co trwało 3 tygodnie), potwierdzenie wykonania przeglądów (książka+fvat) na następny dzień telefon że się dołoża :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

PYTANIE:

skoro mam teraz meg II ph II z marca 2006 - to mogę spać spokojnie w temacie wadliwego KZFR?

 

miałęm służbową meg 2003 rok 1.6 w latach 2005-6 i grzechotnika pamiętam, zrobiłem z nim z 50 tys km do sprzedaży przy ok 167 tys km, serwisy były w aso, ale nie wymieniali :-) innych spraw, poza dźwiękiem, nie powiązałem z tym teraz. ale generalnie auto miałem pechowe, bo co rusz w serwisie coś trza było robić.

 

ale miłość do komfortu i wyglądu meg pozostała :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie co do problemu z KZFR dotyczy tylko MII phI 1,6 16V czy również MII phII 1,6 16V. Jestem również zainteresowny tym tematem poniewaz mam MII phII, latka i przebieg lecą, obecnie około 26 000. Jak na razie jest okay ale nie wiem czy w przyszłości mam się nastwaić na tą "przyjemność" czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!