Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 3 nie odpala stukot przekaźnika w module USM


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie Mój problem polega na tym że meganka nie odpala stało się to nagle nie znam przyczyny Poniżej zamieszczam film który Pokażę wam na czym polega problem  bezpieczniki wszystkie sprawdzone pod kierownicą pod maską jest już drugi moduł USM tyle ze z wersji bogatszej Ale robi tak samo jak poprzedni na zdjęciu widać stare u s m i miejsce w którym Spalił się bezpiecznik Bardzo proszę o pomoc bo już męczę się trzeci dzień 

https://youtu.be/2XOpaJmlpnw

 

1505266998258968188628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhhh nie sprawdzałem szczerze.... w sumie to ja moze skopiuje z wczesniejszego swojego tematu po krótce jak to sie stało  AAA PROSZE OGLĄDNĄC FILMIK

XXX

ZACZEŁO SIĘ TAK ... DODAM ŻE PO WYMIANIE WIĄZKI AUTO NADAL ODPALAŁO  BO USTAWIAŁEM SZYNY ABY WSTAWIC SZYBĘ
XXX

Zmieniałem wiązkę w drzwiach od strony kierowcy ogólnie to godzinę wcześniej jeszcze paliłem auto ale po tym fakcie nawet po odpięciu drzwi Auto już nie odpalało Jak sprawdzić co robi to przeciążenie odpiąłem już wzmacniacz odpiąłem jedne drugie drzwi 

XXX

XXX

Nowy dzień, nowy wkurwiony ja, więc opisuje na spokojnie problem.

A więc przyszła mi nowa wiązka drzwi od kierowcy (wczesniejszą przy wygłuszaniu niechcący przerwałem BOSHEM xD i polutowałem źle (za dużo kabli czarnych tej samej średnicy itp - ale nie w tym rzecz), jeździłem tak z miesiąc moze dwa, az w końcu zamowiłem wiązke sprawną - przyszła  sprawdziłem ilość oraz miejsce pinów - zgadza sie!! zakładam, wszystko git auto odpala, przechodze do kolejnej czynnosci wygluszam kolejne drzwi, nagle trzeba bylo szybe opuscic i ja do odpalenia a tam psikus... słysze trrrrrrrr światełka na desce gasną, nagle zaświecają się i na zmiane gasna zapalaja sie i ciagle słysze z przerwami to trrrr jak przy zapalaniu. Jakie czynnosci poczynilem od tego momentu:

- odpiąłem obie wiązki 

-wymieniłem bezpiecznik spalony pod maską (niestety nie pamietam który)

- po wymianie bezpiecznika dalej słysze jak by przekaźnik pstrykał w tym module

XXX

XXX

XXX

 ELEKTRYK STWIERDZIŁ ZE COS ROBI ZWARCIE ALBO COS ZALAŁEM (BYŁEM ZE 2 DNI WCZESNIEJ NA MYJNI I MYŁEM SILNIK) SPRAWDZE JESZCZE TO NAPIĘCIE PRZY ODPALANU ALE TO PO 16 - nie ma potrzeby krzyczeć.

lapka2.gif

REGULAMIN

5.6 literki - PL

5.10 CAPS LOCK

5.9 Zabrania się nadmiernego i niepotrzebnego stosowania klawisza ENTER... - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!