Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Niedawno postanowiliśmy z żoną zmienić autko i staliśmy się właścicielami Scenica I ph I

z silniczkiem 1.9 DTi rocznik 2000.

Z początku byłem trochę nieufny do "francuza" ale po kilku tygodniach jazdy przekonałem się do tego autka na amen.

Pozdrawiam wszystkich!

Hagazi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Jestem nowym użytkownikiem forum, moja przygoda z renault megane (dokładniej Renault Megane Classic 1.4 16V RT phI oczywiście) zaczęła się można powiedzieć już od dawna, gdyż tata megankę kupił już 7lat temu, w tym czasie ja zdążyłem zrobić prawo jazdy, zakupić samochód (renault clio 1.4RT), ale musiałem sprzedać, tata teraz szuka nowego dla siebie auta, a mi pewnie zostanie meganka :mrgreen: także postanowiłem powoli się zapisać do jakiego forum, w razie jakich pytań. Mam nadzieje ze znajdę tutaj odpowiedzi na możliwe przyszłe nurtujące mnie pytania :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Megane :mrgreen: Niedawno kupiłam Megane I phII. Jestem laikiem jeśli chodzi o samochody ,ale już kocham tego ,,mojego Rene,,. Licze że tu znajde wszystkie wiadomości ,które mnie interesują jeśli chodzi o Renault.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Renault Megane II w wersji sedan z 2007 roku z silnikiem 1.5 dCi.

Mam nadzieje że furka będzie się dobrze sprawować, poprzednio był Opel.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy aut Renault.Od marca jestem szczęśliwym nabywcą Renault Megane 1.9 dti z 11.1998r.Jestem bardzo zadowolony z tego auta pod względem jazdy,dynamiki,zbierania się i rzecz jasna spalania.

 

Pozdrawiam

Wojciech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!