Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników i miłośników..<piwko>) Już prawie zakupiłem megane I ph II w bogatej wersji z silnikiem...no właśnie DTi ale co do mocy to bedę miał pytania.......posiadam również wiedzę którą chętnie się podzielę.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum.Od paru dni jestem (mam nadzieje)szczęśliwym posiadaczem meganki,kombi z 2004 roku.Na reno przesiadłem się z opla omegi,której pomimo tego że lubiła dobrze zawirować w zbiorniku wspominam bardzo dobrze i mam nadzieje ,że moje doświadczenia z megi bedą takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich od niedawna jestem posiadaczem Megane I phI autko fajne ale totalnie nie nadaje się do wyprzedzania poza miastem. Dobrze ze będzie używane zwłaszcza w warunkach miejskich. Pozdrowienia dla starych forumowiczów, wszystkich użytkowników Megane I phI oraz dla moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , nazywam się Mariusz jeżdżę VW Golf MK2 1,6TDi po modach ale niedawno kupiłem Scenica1 dla żonki .

Pewnie najczęściej mnie spotkacie w dziale dla diesli.

 

Kilka słów o sobie , pracuję w Toyocie jako mechanik Utrzymanie Ruchu ale z zawodu jestem spec-spawaczem .

 

Pozdrawiam Wszystkich Klubowiczów. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup: Megane II 2005r. 1.9 dCi <piwko>

 

Samochód kupiony 2 dni temu. Między innymi, również dzięki Waszym radom i wypowiedziom na temat tego samochodu. Jak narazie jestem bardzo szczęśliwy, tylko spalanie w małym, zakorkowanym mieście mnie martwi...przy włączonej klimie 9l.

 

Wysprzątam, wyczyszczę to wrzucę może jakieś ciekawe foty.

 

Pzdr ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim, Steniu z poznania wita, kupiłem żonie jakiś czas temu scenica i w końcu miałem czas załapać jakieś rozbudowane forum o meganach to i jestem. Jak wiadomo forum to kopalnia wiedzy, także będę się udzielał wyciągając informacje i oczywiście dzielił się również wiedzą... Jak mogę pomogę. Na autach dość dobrze się znam, motoryzacja to moje drugie Ja więc się rozkręcę jak poznam tego łotra z francji (oznaczenia itp to jeszcze po omacku bo całe życie idę z niemieckimi wozami i od 3 lat ze szwedzkimi saabami...)

 

Autkami chwalimy się w specjalnym dziale na forum.

Forum też trzeba poznać <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Posiadaczem Megi jestem od 4 miesięcy, ale dopiero teraz odczułem potrzebę pogrzebania na forum i odnalezienia cennych informacji.

 

Pozdrawiam <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!