Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy samochodow reno jestem tutaj nowym uzytkownikiem ale forum bardzo mi sie podoba i jestem szczesliwym posiadaczem scenica z 1998roku 2.0 z gazem niestety zdjecia dodam troche pozniej bo autko miala mala kolizje.Tak 3 lata temu jakos niemialem przekonania do aut francuskich moj blad jezdzilem vw glownie golfy,ale tego roku w lutym przyszedl czas zmian i wybralem sie z zona po nowy nabytek na poczatku chcialem kupic sobie bmw,ale czesci kosztuja majatek potem znalazlem vectre 98rok 2,5 z gazem ale zona powiedziala ze ople gnija i znalazla scenica oczywiscie spodobal sie jej kolor i wersja kazdy fotel innego koloru.I tak zostalem szczesliwym posiadaczem owej reni, czesci sa dostepne i ceny tez nie sa wysokie tylko przy mojej nodze spalanie troche duze,ale cos za cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Witam wszystkich użytkowników Francuzów i oczywiście pozdrawiam,jestem nowym użytkownikiem Scenica poprzednio latałem Mazdą i byłem w klubie mazdy muszę przyznać że ludzie bardzo życzliwi. Zapisałem sie do waszego klubu myślę że użytkownicy i władze klubu pomocni są dla siebie i innych.Mark. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W koncu moge sie przywitac!(mam chwile)

Jestem mam nadzieje szczesliwym posiadaczem Scenica Grand 1,9 dci 2005.

Piekne auto!:)

Wlasnie od poniedzialku jezdze za formalnosciami bo auto jest z Belgi to troche trzeba sie najezdzic!

To moje pierwsze Reno ale szwagier ma od 5 lat jedna i ta sama lagune a od roku katowalem zony firmowa Meganke 1,5 dci!

W ten oto sposob z deklarowanego milosnika VW zostalem uzytkownikiem Francuza!:))

Pozdrawiam Wszystkich i licze na duuzo informacji o aucie bo na serwis mnie nie stac!:)

Zwlaszcza teraz po zakupie!:)

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Sprowadziłem z Holandii Megane II 1.5dci kombi z 2004r. Jeszcze sie "naprawia" ale niebawem będę śmigać. To moje pierwsze auto myślę ze to doby wybór.

Pozdrawiam i życzę SZEROKIEJ DROGI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy jutro prawdopodobnie sfinalizuje transakje i stane sie szczesliwym posiadaczem megane w zwiazku z tym mam pytanie czy megane z 2001r byly wyposazone w kontrole trakcji prosze o odpowiedz pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2007-12-09, 21:08 ]

Witam wszystkich na forum jestem nowy jutro prawdopodobnie sfinalizuje transakje i stane sie szczesliwym posiadaczem megane w zwiazku z tym mam pytanie czy megane z 2001r byly wyposazone w kontrole trakcji prosze o odpowiedz. Jutro cos wiecej napisze na ten temat pozdrawiam wszystkich rolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Forum Megane to istna encyklopedia wiedzy wiec dlaczego nie :mrgreen: a ze Renówek Ci u mnie w rodzinie az dwie pierwsza Red Arrow 96 classic 1,6+gaz, ktora ujezdzamy juz od 7 lat i druga nowy nabytek Black Devil :mrgreen: 03 Grandtour 1.9 dci to tym bardziej ciesze sie ze dolaczylem do grona forum megane maniaków :-D

Pozdrowienia z Wroclawia/Bogatyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich! 3m-ce mnie nie było po kasacji auta :-( ale wracam :mrgreen: teraz Scenic, świetne autko jeszcze wymiana rozrządu bo nie wiem kiedy był robiony! ale 1.9 dci to to co chciałem mieć! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jeszcze nie mam Meganki, ale już może nawet w tym tygodniu w garażu pojawi się Scenic. Będzie to 2002rok z dCi. Miałem troche obaw o silnik (naczytałem się o padających wtryskach, turbinach i EGR'ach) ale będzie sprawdzony gruntownie przed zakupem , więc może niespodzianek nie będzie. Ma mieć 114kkm lae kto dziś wierzy w licznik.

Pozdrawiam.

PS. Wcześniej miałem już kilka różnych samochodów-jeżdżę od '88r w tym: i diesle i benz i LPG więc chętnie podzielę się doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!