Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 1,5 roku jestem posiadaczem megi 1,4eco z '96. Czy szczęśliwym posiadaczem? Chyba raczej nie, dlatego pewnie często bede przegladał to forum w poszukiwaniu rad, co i jak naprawić, co jest przyczyną róznych usterek. Aczkolwiek zawsze będę darzył ją dużą sympatią, bo to mój pierwszy samochód.

Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SERDECZNIE WITAM MEGANOWCOW

 

 

PUKI CO OD 2 TYG. JESTEM WŁAŚCICIELEM MEGANE II 1,5 DCI 2003r. :mrgreen:

 

 

 

POZDRAWIAM :mrgreen:

 

Bardzo sie cieszymy z nowego meganomaniaka, niemniej radzimy zapoznać sie z regulaminem forum. Póki co, pierwsze ostrzezenie za pisanie wielkimi literami.- Lewy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chociaż moja Meganka nie wymaga pomocy to jednak zaglądam tu. Może ja się przydam komuś. Właściciel 1.9dTi kombi-2003. Jeśli da się jej to co się należy, to później można wymagać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, i życzę pogodnych świąt !

Od 5 grudnia jestem dumnym właścicielem Meganki II 1.5 dci z 2003 roku.

Kupiłem ją we Francji, z przebiegiem 90.000. Jestem na razie zachwycony...

Wymieniłem tylko pasek rozrządu (Geates), pompę wodną i napinacz (SKF). Pozdrawiam wszystkich fanów Megi.!!

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na imię mam Sławek, mam prawie 32 lata i jestem z Krakowa. Od 22.12 wraz z żoną jestem szczęśliwym posiadaczem Renault Megane II ph I 1,9 dCi Grandtour, 2004 rok, 130 tyś. przebiegu, kolor biały. Auto sprowadził dla nas wujek mojej żony z Francji. Jeszcze go nie widziałem ale moja żona widziała i mówiła że jest śliczny. Wcześniej przed ślubem (jestem 3 miesiące po ślubie) jeździłem Skodą Felicja 1,3 LXi z 1998 roku. Pierwszy raz będę użytkował francuza i to diesla. Pozdrawiam wszystkich i życzę (spóźnione ale szczere) wszystkim Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie !!!

Od jutra ( mam nadzieję ) zostanę szczęśliwym posiadaczem Meganki 2005 r. Kombi 1.5 dci.

Pozdrawiam i Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2008 Roku !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich a z okazji nachodzącego 2008 roku życzę szczęśliwego nowego roku i szerokiej drogi !!!

 

Jestem właścicielem Megane 1,4 16V 2002 rok.

 

Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!