Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

no zgodnie z obowiązującym obyczajem chciałem się przywitac ze wszystkimi już obecnymi jak i tymi którzy jescze tu dojdą:]

od jakichś 2 miesięcy właściciel Megi 2001 1,9dti :mrgreen: zdążyłem wymienić przepływomierz powietrza, świece, i czujnik abs-u :] ale miałem to wliczone w koszty zakupu także na początek nie jest tak najgorzej

 

no bo się zaczynam rozpisywac:] a nie o to chodzi.

Chciałem się przywitac: zatem Witajcie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Zgodnie z Netykieta chciałbym sie przywita i "przedstawi"

Qdlaty mnie zwą i jestem posiadaczem Renault Megane RXE 1.6 16v 1999 rok

jest to mój drugi samochód z rodziny "renówek" wcześniej jeździłem Clio 1.4 automat , (automat ... piekna sprawa gorzej z wyprzedzanie i spalaniem :mrgreen: )

Bardzo się ciesze że znalazłem to forum i że takie fora istnieją .

Pozdrawiam moderatorów i wszystkich użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzię dobry,

 

Od pół roku jestem właścicielem Megane Classic RT, 2.0 8V, rocznik 1998.

Przez te pół roku tylko regulowałem LPG. Przez ostatnie 2 tygodnie było gorzej... hamulce, pompa paliwowa z wiązką. Właśnie teść zatrzasnął kluczyki przy pracującym silniku.

 

Ale generalnie wypas :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Chciałem się przywitać z wszystkimi użytkownikami tego Forum. Moja przygoda z renówkami zaczeła się w 2000r kiedy to zakupiłem Reno Megane 1,4 16 V/98 KM w salonie samochód spisywał się przez 7 lat bez zarzutu , a teraz postanowiłem kupić drugą Renówke z silnikiem 1,6 16v 110 KM mam nadzieje że i ten samochód mnie nie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich!

Mam na imię Arek i mieszkam w Zgierzu. Od 2004r jeździłem bezproblemowym scenikiem 1.9dti 99r. W pażdzierniku '07 ktoś mi go zniknął i teraz przymierzam się do scenika II '03-'04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich meganomaniaków!

Mieszkam w Rudzie Śląskiej. Jestem szczęśliwym posiadaczem M II Grandtour 1,9 dci.

Chociaż jestem z Wami od niedawna to już znalazłem odpowiedzi na niejedno pytanie, za co wielkie dzięki.

 

Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Od około półtora roku jestem posiadaczem Megane Coupe phase I z roku 1996, natomiast w poprzednim tygodniu rodzice kupili sobie Scenic'a z 2004 i własnie dzięki temu trafiłem na to forum :?:

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!