Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu Administracji forum megane.com.pl, witam nowo zarejestrowanych userów. Namawiam do przyswojenia sobie i stosowania reguł tu panujących, zawartych w REGULAMINIE. (zaoszczędzi to Waszych nerwów i pracy moderatorom) Odpowiedzi na większość dodatkowych pytań, związanych z forum, można znaleźć w zakładce FAQ - POLECAM :!: . Zapraszam także, do SHOUTBOX'a- na dole strony głównej. Tam w przyjaznym klimacie piszemy o wszystkim. Zazwyczaj zawsze ktoś tam jest online. Życzę wszystkim, by na to forum często wchodzili z ciekawości i chęci spotkania z rodziną "Meganomaniaków", a nie w poszukiwaniu rozwiązania problemów ze swoimi Reniami.

Pozdrawiam - gojgien (ModTeam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od 2 dni jestem posiadaczem Renault Megane , za duzo nie moge jezcze powiedzieć o autku bo jeszcze go dobrze nie poznalem. Rocznik 2000 silnik 1.4 16V (moja pierwsza benzyna) Dlugo sie zastanwailem nad takim pojazdem ale jakos sie przekonalem ;D musze go dobrze poznac i licze na roznego rodzaju pomoc forumowiczow na dniach wrzuce jakies fotki.

 

Pozdrawiam :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem świeżo upieczonym posiadaczem Megane II z 2004 roku. Pierwsze wrażenia są bardzo korzystne, chociaż kilka standardowych wad już wychodzi (skrzypienie prawego środkowego słupka). Cieszę się, że znalazłem miejsce w którym będę mógł wymieniać uwagi i spostrzeżenia z eksploatacji mojego autka.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od kilku dni jestem posiadaczka meganki 1.9 dCI 120KM, 2003r wersja LUX Privilege, mam nadzieje ze bedzie mi sie dobrze nia jezdzilo, dotychczas uzywalam vw, zobaczymy jaka bedzie roznica hehe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !W sobote 19 stycznia odebrałem z salonu nowiutką meganke grandtour 1.5 dci 85 KM .Jestem zachwycony jazdą tym autem dziś zrobiłem 200 km ,obroty utrzymywałem do 2500-3000 ,czy ktoś może mi powiedzieć jakie to auto i czy należy docierać silnik i nie utrzymywać wysokich obrotów?Pozdrawiam. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Od września '07 jestem szczęśliwym posiadaczem Scenic'a 1.5dci 2004r.

Do tamtej pory jeździłem Fiatem Seicento ale zrobiło się za ciasne. Niniejsze Forum przeglądam odkąd zakupiłem Scenic'a i znalazłem na nim odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!