Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

cięcie

Takiego też szukałem :!: 8-)

 

Nie cytujemy posta w całości, pisząc bezpośrednio pod nim. Naruszasz regulamin. <czerwona>

Poza tym temat tylko do powitań nie do dyskusji. Tylko Moderatorzy co jakiś czas wstawiają powitanie "nowych"w imieniu Administracji i wszystkich userów, nie trzeba na nie odpowiadać.- gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem od niedawna maniakiem <czerwona> mojej "nowej" Megi 2,0 16v F7R, postaram się w niedługim czasie pochwalić jakim fotami ;) Niestety już na początku mam problem. Opisałem go w dziale Mechanika. Jak ktoś ma ochotę to proszę o POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam i witam <czerwona>

 

Szczęśliwym trafem stałem się posiadaczem Megane Coupe 98r 2.0 8V. Pochodzę z okolic Częstochowy (Ostrowy - niektórzy chyba troszke znają to miejsce ;)) Fotek nie mam bo pogoda lipna a chciałbym zrobić ładne ;) Czekam na info o spotach w okolicy Czestochowy i do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji <czerwona> Zwłaszcza miło powitać kolejną panią ;)

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, a także częstego kontaktu z opcją ;). :!: ;)

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;-) ;)

Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imie Tomek i jestem można powiedziec szcześliwym posiadaczem Meganki z 2001r 1,4 16V RXE. Pisze "mozna powiedzieć" bo trafiłem tu zwg na pewne mankamenty które opisałem w inny miejscu. Na forum nowicjusz ale sie powoli wprawiam. Fajna rzecz i dużo można znaleźć.

Pozdrawiam pozostałych użytkowników.

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Nie jestem jeszcze właścicielem ale mam w planach zakup Meganki II.

Jezdzilem kiedyś francuzem - clio II ph I, później przyszedł czas na VAG'i.

Obecnie siłą rzeczy nastąpi prawdopodobnie powrót do auta na F ;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!