Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czujniki parkowania przodem i kamera cofania


Rekomendowane odpowiedzi

W polskim cenniku kamery nie ma, ale sprawdzałem kiedyś w czeskim i wychodziła około 900zł + montaż (pewnie z 300zł). Co do czujników z przodu to niestety zestaw do montażu w ASO ma bardzo ładny przycisk - w załączeniu. Fabrycznie jest on wbudowany w konsolę centralną. Dla mnie i tak przednie czujniki są zbędne, ale nad kamerą się zastanawiałem.

park.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

Ja rowniez bede potrzebowal zainstalowac czujniki lub kamere z tylu.

Tylko, ze ja mam (bede mial) wersje Grand Coupe z wyswietlaczem mono 4,2", tak wiec bede musial znalezc jakas nieoryginalna alternatywe.

Po glowie chodza mi dwie opcje:

Kamera WiFi zainstalowana w ramce pod rejestracja + wyswietlacz na desce rozdzielczej.

Czy ktos juz przerabial ten temat ?

Czy jest jakis sprzet godny polecenia ?

Czy jest jakies sensowne miejsce na desce rozdzielczej do zamontowania takiego ekranu ?

Ewentualnie zwykle czujniki ze zwykla "pikawka".

Pozdrowienia

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt 5.6 literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamera i montaż w aso 1300 pln, grubo się zastanawiam bo nie ma wiżaki i rozbieranie całe prawej strony i konsoli średnio mi chyba pasuje...

 

czujniki przodem chyba 1100 z montażem ale nie ma wizualizacji w r link więc olewam temat.

lapka2.gif

 

Ludzie :!:
Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:
Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:
Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!:
Trochę szacunku dla czytających. -
mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W mojej Megance mam czujniki parkowania przód / tył oraz park-asist (park asist - opinia żony  - "Rewelacja") natomiast autko było kupione na wyprzedaży 2017 i warunkiem koniecznym dla żony była kamera cofania. W Łodzi w Renault powiedział nam facet ze nie ma problemu z zamontowaniem kamerki (koszt około 800-1000zł) tylko nie ma wtedy tych linii na wyświetlaczu, jedynie działają czujniki. Zadzwoniliśmy jeszcze do kilku salonów z polski w poszukiwaniu tej wymarzonej i sprzedawca  innego salonu w Polsce po konsultacji z mechanikiem stwierdził że mozna zamontować ale dział to 50/50.

Decyzja należy do was.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy oryginalne, w salonie można dokupić jedynie kamerki do hatchback'a oraz kombi. Do sedana brak. Tu jedyną alternatywą jest np kamerka w ramce pod rejestrację i wyświetlacz np w nakładce na lusterko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!