Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, emigrant_ napisał:

Nie wiem po co ten przycisk. Podchodząc do bagażnika i tak otwiera się cały samochód a sam bagażnik trzeba ręcznie otworzyć. 

Według mnie, jest to przydatne tylko jeśli funkcja Hands Free jest wyłączona. Masz zamknięte auto, podchodzisz, żeby coś włożyć do bagażnika, więc otwierasz tylko zamek w klapie, a nie całe auto. Przy włączonym HF przyciski na karcie i tak prawie w ogóle nie są używane.

 

2 godziny temu, Geble napisał:

Czemu nie myję z kartą przy sobie? Bo mnie denerwuje jak mi się co 5 sekund składają/rozkładają lusterka i otwierają/zamykają zamki.

Też mnie to denerwowało, ale tylko za pierwszym razem. Teraz, przed wyjściem z auta na myjni, wyłączam funkcję Hands Free (parę kliknięć w komputerze), przestawiam lusterka z "auto" na "rozłożone" i zamykam auto z karty. Auto jest zamknięte cały czas i lusterka zostają w pozycji rozłożonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie odebrałem samochód, spasowanie nie ma ideału ale jest o niebo lepiej , jedna listwa ozdobna wymienili bo była fabrycznie odgięta, reszta regulacja daje 4+ wcześniej 2+. Fakt talismany dziwnie z ta przerwa ale z daleka widać czy jedzie megane czy talisman :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Geble napisał:

Nie mam przycisku otwierania w klapie, mam tam kamerkę cofania.

Fakt, zapomniałem, że są takie wersje

 

5 godzin temu, Geble napisał:

Otwierając bagażnik z karty, czy machając nogą nie otwierają się zamki w drzwiach, ale dlaczego potem po zamknięciu klapy (z kartą w bagażniku) nie można otworzyć drzwi to nie mam pojęcia, ale wiem że na pewno nie powinno to tak działać, bo nie ma to najmniejszego sensu.

W sumie to nie ważne czy po zamknięciu klapy czy nie, jeśli pasażer chce wsiąść do samochodu jak ładuję bagażnik to trzeba otworzyć drzwi z karty - zgadza się to jest bez sensu.

Jaki to jest system HF? Karta w zasięgu, ręka za klamkę i zonk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Geble a jaka była pogoda? Jeśli wilgotno to FH szwankuje. Miałem przypadki, że podchodząc z kartą klamki nie działały, a karta nie była w bagażniku i musiałem otwierać z przycisku na pilocie.

Jak otwieracie bagażnik i przy nim stoicie to przecież pasażer może wchodzić do auta bo karta jest w zasięgu (nie działa jak stoisz przed maską przednia- co jest głupie) . Jak miałem zastępczego HB to pod rejestracją był chyba przycisk otwierania bagażnika. Tak na marginesie to widziałem gdzieś w necie system otwierania i zamykania klapy tylnej w kombi i HB ale to kosztuje 3000 zł  fajny bajer, ja po gwarancji zainwestuję w mocniejszy teleskop bo ten to działa jak mu się podoba.... :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!