Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

bartekkrk

Ogólne Prośba o pomoc kraków i okolice

Recommended Posts

Witam, poszukuje przewodu prawego dolnego od klimatyzacji z czujnikiem do 2.0 benzyna, czy ktoś sie orientuje czy jest tu w okolicach jakiś szrot z częściami po za na księcia józefa bądz ktoś prywatny? serwis 850 zl hurtownie brak a i tak cena kosmos 450zl. Po allegro róznie chodzą ale też nie do końca wiem jak sprawa dopasowanai z innych silników co sprzedający i mechanik twierdzą co innego , jeden mówi ze pasuje z każdego, inny że mało co pasuje;/

Części używane Kraków; Al. Powst. Sląskich, Koralowa ,Powiatowa.

Najlepiej wziąć stary przewód  i w dobrym serwisie klimatyzacji dorobią na jego wymiarach nowy . Dorabiają aluminiowe i elastyczne , pewniejsze to niż kupno używanego .

Dnia 14.04.2018 o 19:34, bartekkrk napisał:

Po allegro róznie chodzą ale też nie do końca wiem jak sprawa dopasowanai z innych silników

Pasuje od wszystkich i nie ma też znaczenia czy climatronik czy ręczna klima. Nr rurki to: 8200385296.

u mnie jest przewod org  valeo 818517  wyskakuje ze niby ten nr 8200359868 , nie mam nikogo kto by sie  konkretnei znał na klimie dlatego pyta, bo ponoc po liftowki i przed  roznia sie grubościa przewodu, ale mówisz ze kązdy spasuje?

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt. 5.6 Literki PL-mireczek01

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się