Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Tomekpiotr1

Ogólne Brak tylnego lewego światła mijania

Recommended Posts

Witam wszystkich ,mam problem z światłem mijania tylne lewe wymieniłem żarówki  na nowe , we wtyczce lampy  brakuje zasilania, sprawdziłem wiązkę kabli w bagażniku i brak prądu na przewodzie zasilającym , sprawdziłem bezpieczniki w kabinie i są ok , niestety nie wiem który bezpiecznik jest od świateł w komorze silnika , może ktoś da jakieś namiary .Mam jeszcze pytanie czy światła zabezpieczone są dwoma bezpiecznikami prawa i lewa strona ,czy jest jeden .prosze o pomoc

Megane III grandthur  2009  r 1,6v benzyna

Obwody są rozdzielone.Lewe tylne jest wspólne z oświetleniem bagażnika po lewej stronie. Bezpiecznik nr 2 - 10A.

Czy czasem się nie przejęzyczyłeś? Pewnie chodzi Ci o tylne lewe pozycyjne, mijania są z przodu.

Dzieki za podpowieć ,tak chodzi o światła pozycyjne , jeżeli chodzi o bezpiecznik to jest chyba największy problem ,nie wiem jak mam znaleść numeracje bezpieczników ,z tym nie moge sobie poradzić .

W dziale "pliki" masz załączony schemat rozmieszczenia bezpieczników pod maską silnika.

Dzięki ,problem rozwiązany  przepalony bezpiecznik nr F2 10A w komorze silnika .

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się