Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
PAPIEROWSKI

Ogólne Piszczy przy zamknieciu auta

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Witam 

Byłem 2 tygodnie na urlopie i zamknąłem auto z pilota, ale musiałem coś zostawić w bagażniku dla znajomego.Więc z pilota otworzyłem sam bagażnik a auto było cale zamknięte.

Dzisiaj wsiadłem w auto pojechałem pozałatwiać sprawy zamykam auto  a tu piszczenie ciągłe przez 30 sekund i przestaje.Ten Dzwięk jest ciągły .

Tylko piszczenie przestaje jak się otwiera auto,lub  zamyka auto  ale wciskając otwarcie bagażnika czyli auto zamknietę ale bagażnik otwarty .

Czy ktoś miał taki problem pozdrawiam .

Edytowano przez PAPIEROWSKI

Co piszczy? Skąd piszczy? Jakie masz auto bo Twoje dane w profilu nic nie mówią.

Megane 3 coupe 2011r 1,4 tce

Piszczy  pod  maską w miejscu gdzie chowają się wycieraczki plastikowym tunelu  jak alarm ale nie przerywanie tylko ciągły dzwiek jakby ostrzenia

Meganka II tak piszczała w momencie niedomknięcia maski, taki jakby "brzęczyk" przypominający. Piszczenie następowało przy otwartej, albo niedomkniętej masce - w momencie zamknięcia samochodu z pilota (wersja bez HF). Niemniej u mnie, w "trójce" takiego czegoś nie ma.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować