Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z przekaznikiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moj problem polega na tym ze zalaczylem auto z wyciagnietym przekaznikiem 8200338695 znajdujacym sie w kabinie (w pospiechu nie zaowazylem). Odrazu podswietlily mi sie kontrolki abs, reczny, serwis... nie dziala mi predkosciomierz, zapalniczka, oswietlenie wnetrza, swiatla stopu, nawiew... oczywiscie odrazu podpiolem przekaznik i dalej nic. Sprawdzilem wszystkie bezpieczniki i nic nie znalazlem. Czytalem w innym temacie ze winien moze byc przekaznik wiec wymienilem go na nowy ale dalej nic, pisalo ze po wlozeniu karty i nacisnieciu przycisku start przekaznik ma ,,kliknac" u mnie nic nie slychac. Gdzie szukac problemu? Czy po wymianie przekaznika musze clipem sam skasowac bledy czy powinny skasowac sie same?

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt 5.6 literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalony bezpiecznik numer 4 o wartości 70A umieszczony w skrzynce bezpieczników mocy w komorze silnika. Znajduje się ona pod modułem UPC czyli pod skrzynką bezpieczników.

 

Edytowane przez aniewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxx

Bezpieczniki wszystkie przegladalem i bylo okej ale sprawdze jeszcze raz. Rozumie ze chodzi o te bezpieczniki ktore widac w momecie wyciagniecia gniazda z tymi mniejszymi bezpiecznikami?

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni.

pkt 5.6 literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgada się. Tam jest druga skrzyneczka bezpiecznikami. Może być też tak, że podczas wkładania przekaźnika wysunął się pin z grubym czerwonym przewodem i stąd brak zasilania tego przekaźnika. Powinno tam być stale 12 V. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich przewodach idacych do przekaznika mam napiecie. Na plytkach stykajacych sie z przekaznikiem tez. Na bezpiecznikach np. Abs niema pradu.

Edytowane przez Mirus9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2018 o 07:56, aniewa napisał:

Spalony bezpiecznik numer 4 o wartości 70A umieszczony w skrzynce bezpieczników mocy w komorze silnika. Znajduje się ona pod modułem UPC czyli pod skrzynką bezpieczników.

 

Witam, podepnę się pod temat bezpieczników w komorze silnika: nie świeci mi lewe światło drogowe (brak napięcia na wtyczce),  

wiem że za to odpowiada bezpiecznik B8- 10A w skrzynce bezpieczników komory silnika, pod modułem UPC.

Moje pytanie jak się do nich dostać? odkręcam lewa połówkę obudowy modułu (2 śrubki) zdejmuję i mam problem z prawą polową osłony,

nie chcę nic połamać, tam są jakieś zaczepy? jak to odsłonić a potem dostać się pod moduł do skrzynki z właściwymi bezpiecznikami?

Wypinam jakieś wtyczki, coś jeszcze odkręcam? jest może jakiś podglądowy filmik, zdjęcia, proszę o pomoc.

Pozdrawiam, Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!