Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak jednego LEDa w światłach dziennych


Rekomendowane odpowiedzi

Może i bywam nerwowy, ale taka dyskryminacja mnie totalnie wkw, każdy ma co mu się podoba, jednemu się podobają grube drugiemu chude i cała filozofia. Nie wierzę, że nikt nigdy nie robił sobie jakiejś przeróbki czy to mniejszej czy większej w samochodzie. Jakbym miał megane ph2 czy 3 to bym zostawił te paski co Wy macie bo fabryka i są białe, natomiast mam w kloszu co do mnie bardziej przemawia, chciałem tylko uzyskać biała barwę i tyle w temacie. Wszystko z głową, diodę trzeba dobrać nie za słaba i nie za mocną bo jak pisaliście za mocna też może rodzic problemy z dostrzeżeniem kierunku, ale to naprawdę trzeba mocna diodę tam wsadzić. 

Edytowane przez blake
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake tylko wytłumacz nam jaki jest sens wsadzania LEDów tam gdzie ich być nie powinno? Brachol ma Peugeota 3008 ze zwykłymi żarówkami do jazdy dziennej i te żarówki w zupełności spełniają swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Tobie się podoba, ale pomyślałeś o innych uczestnikach ruchu drogowego? Wątpię, żeby jadąc pod słońce z Twoimi żarówkami było widać kierunek, który jest umieszczony w lampie zaraz obok. W nowszych samochodach jeśli LED jest w tym samym kloszu co "migacz" to podczas jego działania LEDy są automatycznie przyciemniane/wyłączane po danej stronie. Wątpię, żebyś Ty miał wprowadzone takie rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, konwil napisał:

widziałem kilka razy sytuację na drodze, że jedno świeci, a drugie nie i wówczas świeci się światło mijania - ale tylko to jedno, nad którym nie świeci led. Czy to jakiś awaryjny system w samochodzie? Nie widziałem jeszcze w Renault przepalonej jednej diody, co zdarza się we wspomnianych Passatach (tył).

Ja widziałem. Fazę III z nieświecącym DRL'em. Nie świeciło jej mijania. Widuję też na trasie jakieś Audi gdzie też w jednej lampie gościowy LEDy nie świecą, wygląda na fabrykę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!