Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mechanik i znawca tematyki audio car, ochotnik :)


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze strzeliła mi linka z hamulca ręcznego i tutaj moje pytanie, bo wiem że są 2 linki "wajcha" z ręcznego chodzi luźno bez oporu, to która to będzie linka, i czy ktoś podjąłby się wymiany, oczywiście nie za darmo.

Chcę tez zamontować głośniki na tylnej półce ale nie znam się za bardzo i nie chcę nic spartaczyć, szukam kogoś kto już to robił i wie jak pociągnąć kable z drzwi na tylną półkę i ewentualnie doradziłby jakie głośniki kupić, po pomierzeniu półeczki wchodzą w grę głośniki 20cm lub owalne 6/9 cala, chodzi głownie o dobry bas.

Samochód Megane 2, 5 drzwiowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaglądałeś w ogóle do tej dźwigni ręcznego? Jakby poszła jedna linka to ręczny nadal jakoś tam by działał. Albo jedna z linek strzeliła już dawno temu i teraz trafiło drugą, albo problem leży w samej dźwigni. Może chodzi Ci o to, że ręcznego nie da się po prostu zaciągnąć, dźwignia wraca do pozycji poziomej?

Edytowane przez droopy
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręczny cały czas działał, aż pewnego dnia zajechałem na parking zaciągnąłem ręczny, był normalny opór, po kilku minutach wróciłem do auta i jakoś lekko puścił, więc zaciągnąłem jeszcze raz i już oporu nie było, zębatkę słychać ale zaciąga się bez oporu i hamulec nie działa. Dźwignia normalnie chodzi w górę i w dół do pozycji poziomej.

Nie, nie zaglądałem nigdzie, moja pierwsza myśl to właśnie linka, nie znam się na tym i nie chce tam grzebać.

Edytowane przez skorpionek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, myślałem że ze śląska, hehe,

Ale i tak dzieki za jakaś podpowiedź 

 

Kolego droopy bardzo Ci dziękuje za radę, ręczny naprawiony, gdybyś mieszkał blisko to miałbyś dobrą flaszkę :)

Linki są całe tylko wyskoczyły z tego zaczepu, jedna musiała juć dawno wyskoczyć bo ręczny nigdy nie był za mocny i czasem zdarzalo mi się jęchac na ręcznym :D

Teraz jak zaciągne to auto ani drgnie przy próbie ruszenia.

Jedna z nich jest krótsza przez co ten zaczep jest jakby pod kątem, podejrzewam że ta krótsza prędzej czy później znowu wyskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!