Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane III 1.2 TCe


mikus225

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy i Koleżanki,

zwracam się z prośbą o ocenę, czy ten samochód wydaje się w porządku?

https://www.aaaauto.pl/pl/renault-megane/car.html?id=231098099

Czy wiecie może, do czego służą te 3 paski na dachu? Czy to są może paski w stylu mustanga shelby gt?

Cena, jak za taki przebieg, chyba adekwatna?

Samochód fajnie jeździ, wnętrze wydaje się mało zużyte. Czy jest może coś podejrzanego, na co zwrócić uwagę?

Z góry dzięki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wyglada nieźle, ale ja osobiście boję się aut po wypożyczalniach - a takimi głównie handluje AAAAuto.

W tej cenie znajdziesz inne oferty - szukaj samochodu w ofertach dilerów - od I właściciela, trafisz coś lepiej wyposażonego.

 

I koniecznie szukaj wersji z regualcją na wysokość fotela pasażera - bez tego siedzenie obok kierowcy to kara - siedzisz jak na taborecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się obawiał zakupu auta od takich firm jak ta AAA.  Może się mylę,  ale nie ufam takim podmiotom i zawsze szukam aut od prywatnych oferentów. Może to przesada, ale myślę, że gdzieś tu czai się problem . Cena wydaje mi się wysoka, powinni chyba opuścić ze 2-3 tysiące. 

Edytowane przez MariuszNS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc! Trochę mnie zasmuciliście tym brakiem zaufania do aaaauto, wyglądało tak fajnie, wygodnie, udokumentowany przebieg i 2 lata gwarancji... Czyli polecacie śledzić oferty dealerów renault?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak samochód ok to bierz. Myślisz, że prywatnie jak ktoś sprzedaje to do razu na rynek? Po rodzinie, znajomych itp. Chyba, że to jakaś mina to wtedy na internet. Nie każdy samochód od handlarza musi być zły. Prywatnie jak ludzie sprzedają to też nic ciekawego. Szukałem kiedyś dla kogoś małego samochodu typu polo itp. Dopiero po 3 msc coś się znalazło. I też było parcie bo musi być od prywatnej osoby. Wszystko zależy od tego: jak sprawdzisz tak masz :)

Aczkolwiek cena wysoka jak za taką skromniejszą wersję wyposażenia. Jednak jak samochód jest w dobrym stanie to nikt nie odda za darmo - wiedzą to handlarze i ludzie sprzedający samochody.

 

Edytowane przez dreq02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dreq02 napisał:

Myślisz, że prywatnie jak ktoś sprzedaje to do razu na rynek? Po rodzinie, znajomych itp.

Ja bym nigdy rodzinie auta nie sprzedał. Znajonemu raczej też nie. Nawet takiego którego byłbym 100% pewien. Coś się zepsuje i są pretensje (znam przypadek). Dać auto w rodzinie co innego ale sprzedać, nigdy.

  • Like 1
  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!