Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Posiadam radio orginalne tuner list w megance z 2004 roku. Chęć używanie wyjescia AUX skusiła mnie do kupna radia Update list i podjęcia próby jego wymiany. Po podłączeniu wszystkich kostek (wyświetlacz i pilot nie działają ale to wiem) nie gra albo ja nie potrafię go włączyć. Wpisuje kod ale wychodzi mi to zbyt udolnie żeby chociaż radio pobrzękiwało. Co mam zrobić ? Jakieś porady?

Temat był obszernie omawiany na forum, wystarczyło poszukać. Musisz dokupić sobie wyświetlacz AFFA2, kosztuje grosze, wymienić wtyczkę dla niego i trochę pozamieniać kabelków. Po przeszczepie działa i wyświetlacz i pilot normalnie. Polecam lekturę 

bo nie ma co od nowa zaczynać tego samego.

Napisano (edytowany)

Czyłatem te wszystkie tematy ale chodzi mi bardziej o to żeby nic więcej nie wymieniać bo mogę się pogodzić z tym że nie będę miał wyświetlacza i pilota 

Edytowano przez krzysztofbiceps

Napisano (edytowany)

No to musisz wklepać kod na ślepo i tyle...co Ci mogę więcej powiedzieć. Może nie działa Ci, bo sprzedawca dał zły kod, albo któryś z przycisków wykorzystywanych do jego wpisywania nie działa, jak trzeba i dlatego błędnie go wprowadzasz. Trudno powiedzieć. Żeby radio samo z siebie działało wystarczy podpiąć te 2 szerokie wtyczki, małą żółtą sobie daruj, bo ona jest od pilota i tam trzeba lekko nagrzebać, żeby z Update List działało.

Swoją droga pamiętaj, że kodu nie można wpisywać tak sobie w nieskończoność. Po iluś próbach (nie pamiętam po ilu dokładnie) trzeba zrobić przerwę kilka minut, każda kolejna próba skutkuje wydłużeniem czasu tej przerwy. Też na forum gdzieś jest o tym.

Gorzej, że chcesz z AUX korzystać, a złącze trzeba uaktywnić w menu radia na początek. Będziesz musiał sprawdzić procedurę i nauczyć się na pamięć, ile razy co i kiedy naciskać...

Edytowano przez droopy

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się