Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana radia tuner na update list


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam radio orginalne tuner list w megance z 2004 roku. Chęć używanie wyjescia AUX skusiła mnie do kupna radia Update list i podjęcia próby jego wymiany. Po podłączeniu wszystkich kostek (wyświetlacz i pilot nie działają ale to wiem) nie gra albo ja nie potrafię go włączyć. Wpisuje kod ale wychodzi mi to zbyt udolnie żeby chociaż radio pobrzękiwało. Co mam zrobić ? Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był obszernie omawiany na forum, wystarczyło poszukać. Musisz dokupić sobie wyświetlacz AFFA2, kosztuje grosze, wymienić wtyczkę dla niego i trochę pozamieniać kabelków. Po przeszczepie działa i wyświetlacz i pilot normalnie. Polecam lekturę 

bo nie ma co od nowa zaczynać tego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyłatem te wszystkie tematy ale chodzi mi bardziej o to żeby nic więcej nie wymieniać bo mogę się pogodzić z tym że nie będę miał wyświetlacza i pilota 

 

Edytowane przez krzysztofbiceps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz wklepać kod na ślepo i tyle...co Ci mogę więcej powiedzieć. Może nie działa Ci, bo sprzedawca dał zły kod, albo któryś z przycisków wykorzystywanych do jego wpisywania nie działa, jak trzeba i dlatego błędnie go wprowadzasz. Trudno powiedzieć. Żeby radio samo z siebie działało wystarczy podpiąć te 2 szerokie wtyczki, małą żółtą sobie daruj, bo ona jest od pilota i tam trzeba lekko nagrzebać, żeby z Update List działało.

Swoją droga pamiętaj, że kodu nie można wpisywać tak sobie w nieskończoność. Po iluś próbach (nie pamiętam po ilu dokładnie) trzeba zrobić przerwę kilka minut, każda kolejna próba skutkuje wydłużeniem czasu tej przerwy. Też na forum gdzieś jest o tym.

Gorzej, że chcesz z AUX korzystać, a złącze trzeba uaktywnić w menu radia na początek. Będziesz musiał sprawdzić procedurę i nauczyć się na pamięć, ile razy co i kiedy naciskać...

Edytowane przez droopy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!