Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamiast odpalać pyka pod maska


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z odpalaniem i nie mogę sobie z tym poradzić. Gdy naciskam start to auto nie kreci tylko słychać pykanie ze skrzyni bezpieczników. Jak naciskam ponownie przycisk to wyłącza zapłon nie wiem o co chodzi. Nie mogę wrzucić filmu z z próby odpalenia tej meganki bo przekracza 10mb rok auta 2004 silnik 1.5dci 86ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karolaa napisał:

sprawdź bezpiecznik rozrusznika 25A w skrzynce pod maską

Był spalony nic nie dała wymiana. Dalej pyka nie kreci

Edytowane przez Arek123ab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inne bezpieczniki masz sprawne? A może znowu sie spalił bezpiecznik? To duży bezpiecznik i jesli pali się 25A to znaczy, że masz gdzieś duży prąd albo spore obciążenie na rozruszniku. Sprawdzałeś masę na rozruszniku? Może jest problem z masą albo z przewodem (gruby czerowny przewód, zobaczysz o ile masz wersję z rozrusznikiem z przodu). A na krótko jak podasz na rozrusznik prąd to kręci czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, karolaa napisał:

A inne bezpieczniki masz sprawne? A może znowu sie spalił bezpiecznik? To duży bezpiecznik i jesli pali się 25A to znaczy, że masz gdzieś duży prąd albo spore obciążenie na rozruszniku. Sprawdzałeś masę na rozruszniku? Może jest problem z masą albo z przewodem (gruby czerowny przewód, zobaczysz o ile masz wersję z rozrusznikiem z przodu). A na krótko jak podasz na rozrusznik prąd to kręci czy nie?

 Sprawdzalem inne całe nie spalił się drugi raz. Kabel do masowy jutro przeloze w drugie miejsce może to coś da,niestety rozrusznik jest od tyłu ale kable wyglądają ok i rozrusznika nie wyciągałem jeszcze. Na początku sprawdze ta mase następnie wyczyszcze skrzynkę bezpieczników i dam znać jak coś czy się udało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!