Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę ogłoszenia


jimi180

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, LTar napisał:

Brak info o bezszkodowosci. 8-9 000 km rocznie. Albo po dzwonię albo niebywała okazja 

jeśli po dzwonie to po zdjęciach widać, że całkiem nieźle naprawiona jeśli już. w niebywałe okazje nie wierzę. przebieg "w niedzielę do kościoła". ciągle się zastanawiam co jest nie tak z tym samochodem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jimi180 napisał:

jeśli po dzwonie to po zdjęciach widać, że całkiem nieźle naprawiona jeśli już.

Na zdjęciach faktycznie wygląda nieźle, aczkolwiek pod spodem może się kryć "tona" szpachli :) Trzeba to zweryfikować na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Silverek napisał:

Na zdjęciach faktycznie wygląda nieźle, aczkolwiek pod spodem może się kryć "tona" szpachli :) Trzeba to zweryfikować na żywo.

mam ochotę zadzwonić i jechać obejrzeć, ale 150km w jedną stronę :/ i cały dzień "zmarnowany" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Silverek własnie zdjęcie 11 popatrz po lewej stronie linia dolna lamp nie wiem jak to nazwać. Nie zgrywa się szpara trochę. Jadąc ją zobaczyć wziąłbym miernik, ale nie po to żeby sprawdzać czy była malowana 2 czy nawet 3 raz (bo może się zdarzyć, że komuś się zdarzyło lakierować 2/3 razy bo np kolor nie siadł) tylko czy szpachli jakiejś nie ma. Sprawdziłbym czy z tą klapą, której się tak czepiam czy np. nie była zmieniana/odkręcana, a jeśli to po co (często gęsto ktoś wtedy zapomni śrubek na nowo pomalować albo duże zacieki porobi). Swoją drogą zazdroszczę mu tej gałki zmiany biegów <3 

EDIT: jest opcja, ze wszystkie tak maja - jeśli tak to trochę lipa i tak być nie powinno

Edytowane przez Roofless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Silverek nie ta okazja to inna :) gałka biegów rzuciła mi się w oczy, już od jakiegoś czasu obserwuję te samochody i żadna Megi takiej nie miała. co do samej klapy to widziałem juz sporo ogłoszeń, w których klapy nie miały oznaczeń i wtedy spasowanie elementów było tragiczne. tutaj szpary są wg mnie równiutkie. nawet nad lewą lampą z przodu (co widziałem ogłoszenie to w 95% to miejsce zawsze miało większą szparę niż po stronie prawej) tutaj obie przerwy nad lampami jak od linijki. na tym forum ktoś nawet pisał, że fabryka już tego elementu nigdy nie pasowała zbyt dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!