Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

aniewa

Scenic III phI TomTom po wgraniu najnowszej mapy widzi wersję sprzed aktualizacji.

Recommended Posts

Mam nietypowy problem z nawigacją w SC III szwagra. Zwykły TomTom bez live. Aktualizacja mapy Polski zakupiona na stronie Tomtom, karta prawidłowo wyjęta z samochodu i włożona do laptopa. Mapa zaktualizowana do najnowszej wersji, wszystko przebiegło bezproblemowo. TomTom home pokazuje, że na karcie jest najnowsza mapa. Schody zaczynają się po włożeniu karty do samochodu. Po włączeniu radia ukazuje się klepsydra i za chwilę startuje nawigacja ale ze starą mapą powiedzmy z 2014-15 roku. Wcześniej była wgrana Europa, aktualizacja robiona tylko na Polskę. Nie wiem czy przyczyną może być nieoryginalna karta pamięci, według mnie to nie ma znaczenia. Może ktoś spotkał się z takim problemem?

Musisz w ustawieniach nawigacji w aucie zmienić mapę. 

Jest tam taka opcja zmień mapę. 

Miałem podobny problem tylko że ja w aucie miałem całą europe a kupiłem na Europę środkowo wschodnią 

• +1 1

Dzięki, jutro zobaczę. Pewnie to jest cała przyczyna. U siebie mam wybór mapy Europa-Polska a w powyższym samochodzie zapomniałem to sprawdzić i zmienić.

@andrew1975 mapa przełączona na Polskę i wszystko jest prawidłowo. Jeszcze raz dzięki.