Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Jak pech to pech . OC sprawcy i co dalej ? Policja wezwana ,założona karta zdarzenia . Na rzeczoznawcę czekam z Warty , samochód zastępczy to wiem ......pod koniec filmu moment uderzenia  i przepraszam za wulgaryzmy . Rzeczoznawca pooglądał , fotki porobił i powiedział ,że wyślę do ASO dokumentację i tam mam robić samochód i kontaktować się mam z przedstawicielem ASO . Resztę oni już będą robić . Tyle w temacie i nawet nie zapytał się czy samochód mam naprawiać we własnym zakresie i wziąć pieniądze . Pozdrawiam i oby mniej takich zdarzeń .

20191004_134710_Richtone(HDR).jpg

Edytowane przez stryjek998
wgranie filmiku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam wulgaryzmy... coś ci puka w zawieszeniu (0:59).

Jeśli słupek nie dostał to brać kasę, szukać drzwi w kolorze i odwoływać się ws. wysokości wyceny :)

Jak masz tylko OC sprawcy to poproś o oświadczenie - może trochę przyśpieszyć sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u lekki strzał bo szyba nie pękła dużo kasy nie będzie przerabiałem temat ostatnio jak szyba i prowadnica pęknie od szyby to cena lekko 3000zł a jak nie to za poszycie drzwi 1/3 ceny może na używane drzwi pod kolor na portalach aukcyjnych starczy pech jak pech i pech ze za lekko ale ze i poszycie progu ok :)

Edytowane przez Refild
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moja ocena będzie obiektywna ze względu ,że dopiero przejechałem Tipo 10 km od ASO do domu . W niedzielę wybiorę się w dłuższą trasę i wtedy będę wiedział . Jedno wiem ,że Renia żwawiej się zbierała do jazdy a Tipo jest wolniejsze. Ale może wynikać z mojej ostrożności aby nie uszkodzić samochodu z wypożyczalni. Komfort z jazdy to jak różnica między dniem i nocą na korzyść Tipo. To tyle ....kilka fotek Tipo

20191008_105328_Richtone(HDR).jpg

20191008_101032_Richtone(HDR).jpg

20191008_105205_Richtone(HDR).jpg

20191008_105222_Richtone(HDR).jpg

20191008_105238_Richtone(HDR).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!