Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup megane III ph2 - lampy bez paska led?


czlowies

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić megane III kombi z 2012, wydaje mi się że jest to ph2, jednak ma lampy jak w ph1 tzn bez tego dolnego paska led. Czy była możliwość kupna ph2 z lampami bez paska led? Czy silnik dci 1.5 90km daje rade z tym samochodem (moc silnika również wskazuję na ph2).

Wcześniej miałem clio II 1.5 dci 68km i moc na takie autko była wystarczająca, zrobiłem tym samochodzem prawie 300km i dlatego szukama następnego 1.5 dci. Zastanawiam się tylko czy 90 km da rade z masą megane, dodam że głównie jeżdżę sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czlowies można było kupić PH2 bez LEDów. Zamiast nich są tam czarne zaślepki. Skąd jesteś? Akurat ja mam aktualnie na sprzedaż MIII PH2 1.5 dCi 90KM (z LEDami :)).

Edytowane przez Silverek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest powód dla ktorego nie kupować 110Ki? Wymieniasz te koło co 10 tyś km? Nie rozumiem tej nagonki na to, by mieć auto bez dwumasu, filtra, egr, turbo itd. Jak się jeździ normalnie jak chłop w spodniach a nie w spódnicy to nie ma się czym przejmować. A co do mocy to dla mnie w kombi 90 to musi być po prostu żółw. W zwykłej w pięciu furtkach szału nie ma a co dopiero w większej i jakby nie było cięższej kombi. 

 

A co do koła to wydaje mi się, że jest o niebo trwalsze niż np w wieśwagenie, gdzie koło już prosi się o wymianę przy 100k przebiegu. 

Edytowane przez Megane11289
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Megane11289 napisał:

A co do mocy to dla mnie w kombi 90 to musi być po prostu żółw.

Jeździłeś tym silnikiem czy tylko "tak Ci się wydaje"? Osobiście mam egzemplarz z takim silnikiem i bardzo go sobie chwalę. Bez problemu można uzyskać spalanie na poziomie 4.5 litra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jeździłem 90tką, ale jeździłem paroma sztukami 110, baaa nawet sam taką mam i nie jest to demon prędkości a co za tym idzie cięższa i większa Megi w kombi musi być mniej zwarta i gotowa do jazdy. Masz rację z tym, że nie każdemu jest potrzebne auto wyścigowe, ale lepiej jak jest troszkę więcej koni i niuta pod maską, choćby do bezpiecznego wyprzedzenia. 

 

Do spalania się nie odniosę, bo moje spalanie PRZY NORMALNEJ JEŹDZIE po mieście jest dużo większe a na trasie przy 140 km/h na tempomacie moja 110 pali 6 litrów, także  może Twój wóz jest oszczędniejszy, ale nie zawsze to jest najważniejsze. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!