Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak prądu w zegarach nie odpala


Kukus

Rekomendowane odpowiedzi

UCH też jest pokryta ale nie cała. Kiedyś się wziąłem za wymiane joysticka w starym telefonie, tam już było dla mnie ciężko.  W poniedziałek wtorek do mnie dojdzie spray to się za to wezmę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. UPC i UCH potraktowane kontaktem.  Prąd jest ale nie odpala. Nadal nie kręci. Dodam, że wcześniej za którymś razem odpalił. Może ktoś doradzić co mogłbym zrobić jakieś działania z pompą wtryskową? Czy jest możliwosc sprawdzenia czy dochodzi zasilanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł UCH znowu coś nie łączy. Pod wieczór znowu zaczęły sie kontrolki zapalać. Dzisiaj 5 razy odpalił. Mam nadzieję że za tydzień go podstawie do mechanika. Sygnalizuje podgrzewanie świec. Rano 2 razy zakrecił raz i się na tym skończyło. Bez samochodu to nie jest lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wyczyściłeś połączenia na dodatniej klemie akumulatora (dotyczy dwóch cienkich czerwonych przewodów).

Dodatkowo poprawić połączenie masy na karoserię samochodu na lewej podłużnicy ( prawej stojąc przodem do maski). Przy samym grzaniu świec pobiera prąd ok. 50A.

Edytowane przez jabrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są zaśniedziałe. Bezpieczniki na klemie są sprawne. Na mase zerknę rano. Ogólnie potraktowana została kontaktem do styków ale nawet nie wiem czy to coś może pomóc 

Masa jest. Poruszałem czytnikiem kart i pod rząd odpala zrobilem 4 próby. Tylko słychać 2 cyknięcia podobne do podwójnego otwierania centralnego zamka po odpaleniu auta. I moduł UCH znowu robi dyskoteke. Po poruszaniu końcówki jest ok. Chyba będę musial jeszcze raz wymontować  .  Jednak czytnik kart to nie winowajca, tak mi się wydaje. Teraz nie odpala 

Wtyczka czarna od UCH nie łączy. Jak przytrzymam to zegary wracają do pozycji normalnej a tak pokazuje electronic fault i immobilizer fault i wszystkie kontrolki świeca 

Edytowane przez Kukus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!