Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Komputer pokładowy


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że to nie był standard. Ja w swojej też nie mam - to chyba była ta najuboższa wersja no ale cóż... :mrgreen: Komputera pokładowego i tak nie mam. :) Chyba, że chodzi im o to, że przejechane kilometry wyświetlają się na ciekłokrystalicznym (łał :) ). To mogło ich zmylić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie był w standardzie sam komputer jako taki. Gdzieś jest opisane to na forum. Wystarczy kupić liczniki z przystosowanym wyświetlaczem, manetkę od wycieraczek z przyciskiem (albo gdzieś indziej sobie przycisk zainstalować) i pociągnąć 2 kable od ECU i już masz komputer. Jakiejś wielkiej filozofii nie ma :mrgreen: Sam mam zamiar sobie zainstalować jak tylko znajdę odpowiednie zegary do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też wydaje, że komputera nie było w standardzie i o ile się nie mylę w komputer kosztował ciut mniej niż radio.

Chodzi mi po głowie, że za radio, komputer i tempomat razem trzeba było wtedy zapłacić ok 2000 - 2500 zł.

Potem od któregoś roku komputer pojawił się jako standard (elektronika staniała), ale znowu jak mnie pamięć nie myli, było to na krótko przed pojawieniem się Megane II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius ma rację, na naszym forum pojawił się ktoś niedawno kto nie miał komputera w roczniku młodszym od 2000 więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilos, pokaż dowód bo ja się np nie zgadzam....

 

Przeczytaj sobie gazete motoryzacyjną ,, MOTOR" i sie przekonasz że był.

Jest tam napisane - przez fachowców. Oni lepiej wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja megi z grudnia 2001 i nie ma kompa mam tylko godzine przebieg cały i chwilowy a jest mozliwosc i jakie sa koszta zainstalowania kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie tak - na podobnej zasadzie w wersji "Aliaze" w "standardzie" jest klimatyzacja - bo ta wersja tak ma.

wilos, zastanów sie kilka razy zanim zaczeniesz sie kłócić..

 

PIOK - nie kłóce sie tylko cytuje tygodnik MOTOR - chyba muszą takie informacje potwierdzać a nie pisac faarmazony wyssane z palca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilos, gdyby oni mieli wnikać w takie szczegóły to musieliby przeczytać dokładnie całe to forum od deski do deski. Poza Megankami muszą opisać także kilka innych modeli innych producentów, więc gdyby mieli tak się rozczulać nad każdym samochodem to gazety wychodziły by co pół roku a nie co tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!