Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Karta - jedna czy dwie sztuki


Rekomendowane odpowiedzi

Doradzcie proszę...

Miałem dwie karty od nowości samochodu (zwykłe, nie HF) do obsługi mojego auta. Jedna się zepsuła i działa w niej tylko twieranie drzwi - zapłon niestety nie. Serwis sprawdził, rokowania - brak możliwości naprawy, wymiana.

Dorobienie karty to ok. 600 zł - ale znam 1001 sposobów lepszego wykorzystania tej kwoty (choćby przeliczyć na browarki :-P )

Jakie są konsekwencje używania tylko jednej sprawnej karty - co się stanie w przypadku zgubienia, uszkodzenia etc.

Serwis da radę jakoś odpalić (mam w końcu assistance), czy trzeba będzie wtedy "na cito" dorabiać kartę ?

Czy dużo jest na forum użytkowników tylko jednej karty ? - jakie są wasze rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka.

Mam tylko wątpliwość czy jest to bezpieczne. Bo jak dorabiam klucz do domu to patrzę się facetowi na ręce. A na karcie od auta umieszczonych jest kupę informacji - nie od parady dorabiając w serwisie trzeba się wylegitymować dowodem osobistym i rejestracyjnym...

 

[ Dodano: 2008-08-20, 10:19 ]

Aby zakończyć temat informuję, że naprawa karty się powiodła. Polecam ten sposób, gdyby ktoś miał podobne kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja się podepnę pod temat - ja posiadam jedną kartę, ponieważ druga wpadła na parkingu do kratki ściekowej (długa historia), ale nie ważne.

Czy istnieje jakaś tańsza alternatywa dorobienia karty, czy też przeprogramowania od innego autka aby działała w moim i jakie są orientacyjne koszty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rav85, istnieje...koszty nowej karty z tego co pamiętam ok.300zł zależnie czy kartę chcesz dwu lub trzy przyciskową.W moich postach masz namiar na kolesia który się tym zajmuje...albo napisz do mnie na PW to wyślę Ci do niego nr telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!