Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ECU Tweaker czyli ddt4all na Androida


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie próbowałem  polecanych i z drive2.ru , i forum Dacia i może ja coś źle robię ,ale brak tego pliku.Czytalem gdzieś że trzeba dograć ten plik.

 

12 godzin temu, aniewa napisał:

Z tego co instalowałem ddt4all to instalka zawierała plik ecus. 

Możesz podesłać mi ten link. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Panowie pytanie mam czy tak ma byc po połączeniu z ecutweeakerem i wybraniu MEGANE/SCENIC III gdy przycisnę na dole przycisk odnośnie skanowania to wyskakuje po prawej CAN po lewej KWP bodajże i co bym nie wybrał to pisze skasowanie proszę czekać ale nic nie skanuje natomiast gdy wejdę normalnie w zakładkę clauster i nacisnę scan to wtedy wyszykuje dane moduł jaki mam w aucie,ale trzeba wejśc w każdy z danych modułów np wejść w ABS i tam już są różne numery itp sterowników i dac scan i znajduje poprawny.W ddt4all na komputerze to wiem,że jak wybrałem tak jak w ecutweeaker  MEGANE/SCENIC III i dalem SCAN to samo już wszystko przeskanowało co mam w aucie bez wchodzenia pierw w dany moduł i dopiero naciskania skanowania czy tak ma byc?

 

edit: ok wyjaśnione już tak ma być :)

Edytowane przez dwazero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wybraniu ogólnego modułu np. "Body Control Module" czyli nasze UCH klikasz SCAN i program podświetla na zielono nazwę modułu znalezionego w samochodzie. Następnie klikasz w ten zaznaczony moduł u psujesz to co Ci się podoba. 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego aniewa tak mnie zastanawia jedno bo mam na laptopie pyren i ddt4all a na telefonie  Qpyren,PyClip,Ecutweeaker,CarScanner :) pytanie brzmi czy bezpieczne oprócz (odczytu błędów) jest robienie np w ecutweeakerze kodowania/zmiany wszystkie + np w pyclipie lub pyrenie rest ustawień np czujnik wałka rozrządu,przepustnica itp czy wykonując to zdalnie bez laptopa i interfejsu na kablu jest to bezpieczne? czy takie rzeczy  lepiej robić z laptopem i kablem a te programu mieć tylko do odczytu błędów/podejrzenia parametrów  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

aniewa, wielka prośba. Czy podasz ścieżkę jak wyłączyć automatyczne zaciąganie hamulca ręcznego W Megane 3? Pisałeś, że to testowałeś. Na Pyclip tego niestety nie ma, tylko dla dwójki, a chciałbym to wyłączyć. 

 

Jestem w trakcie instalacji Eco tweaker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz po kolei: MEGANE III-Automatik Parking Brake-X95S&S V1-1 Configuration-11Config0210/0217 - Cold Country &- ustawiasz na Grand Froid. i klikasz po prawej stronie na Send.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, aniewa napisał(a):

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

 

Tak, dzięki. Ustawiłem już to rano oraz dodatkowo blokowanie drzwi po upływie określonego czasu od otworzenia pilotem. Miałem to też wyłączone, na "0".

Interesuje mnie teraz jeszcze, czy w tym samym module Automatik Parking Brake-X95S&S V1-1 jest również cofanie tłoczków. Chyba TAK, ale wolę zapytać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!