Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

W jednej lampie przestał działać kierunek, światła pozycyjne i mijania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mój pierwszy post na forum, więc proszę o wyrozumiałość, jakby coś było źle.

Niedawno stałem się posiadaczem Megane II pH I.

Wczoraj napotkał mnie problem ze światłami w przedniej lampie od strony kierowcy. Otóż rano przestały mi działać nagle światła pozycyjne i mijania, wieczorem zaś w tej samej lampie przestał działać kierunkowskaz, światło drogowe działa. Sprawdziłem żarówki i są dobre. Druga lampa świeci bez żadnego problemu. Ktoś wie gdzie zacząć szukania przyczyny?

Dziwne jest to, że w tej jednej lampie działa światło drogowe, a pozostałe już nie..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cie straszyc ale w pazdzierniku orzerabialem taki temat w megane 2 ph2 i okazalo sie ze uszkodzil sie upc to ta skrzynka wcisnieta w bok nad nadkolem od strony kierowcy przy akumulatorze pod pokrywa silnika .

Wymiana na drugi odpowiadajacy poziomowi wyposazenia tylko czysty programowalny po uruchomieniu auta chyba ze juz gdzies temat bedzie ogarniany z kims kto programuje immo to z glowy .

1 h roboty auto dziala swieci po dzis dzien 

:lapka:
REGULAMIN Forum się kłania pkt  5.6, 5.7 :!: - Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wystarczy wymienić samej czarnej wtyczki od świateł? Dzisiaj będę tam zaglądać, jak tylko pogoda się poprawi i zobaczę, czy wtyczka jest stopiona. Tylko zastanawiam się, czy ta wtyczka odpowiada również za kierunkowskazy i pozycyjne, czy tylko za światła mijania.

Edit:

Temat nieaktualny.

Dostałem się dziś do wtyczki w bezpiecznikach i okazało się, że jest dobra. Więc postanowiłem jeszcze raz sprawdzić żarówki. Wcześniej sprawdzałem tylko wizualnie przez lampę, czy włókna w żarówce są całe. Okazało się, że pomimo całych włókien żarówki i tak były spalone. Chyba muszę zagrać w lotto, bo jakimś cudem spaliły mi się 3 żarówki niemal w tym samym czasie, dlatego wydawało mi się to na tyle dziwne, że nie podejrzewałem żarówek. Żarówki wymienione i wszystko działa, jak powinno ?

Edytowane przez Sokol9090
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!