Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problemy po wymianie sprzegła Megane II 1.4 16v 2003


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mechanik wymieniał mi sprzegło i po odebraniu auta zaczęły się problemy auto nie miało mocy przerywało w czasie jazdy pojawiało sie wypadanie zapłonu. Po wymianie świec jest lepiej ale przynajmniej raz na tydzień auto zaczyna przerywać(po ponownym uruchomieniu jest ok)  Podpiąłem zwykły elm i oto błędy

-P0606
Raw code: 0606
ECU: Jednostka sterująca silnika
Status: Oczekiwana usterka wystąpiła podczas tego cyklu jazdy, Warunki testowe są spełnione, Test nie został zakończony, Zweryfikowana usterka obecna, Zweryfikowana usterka wystąpiła podczas tego cyklu jazdy
OBDII: Engine control module (ECM)/powertrain control module (PCM) - processor fault

- P0300
Raw code: 0300
ECU: Jednostka sterująca silnika
Status: Warunki testowe są spełnione, Test jest blokowany przez inne DTC, Test nie został zakończony, Zweryfikowana usterka obecna, Zweryfikowana usterka wystąpiła podczas tego cyklu jazdy
OBDII: Random/multiple cylinder(s) - misfire detected

- P0313
Raw code: 0313
ECU: Jednostka sterująca silnika
Status: Oczekiwana usterka obecna, Oczekiwana usterka wystąpiła podczas tego cyklu jazdy, Test jest blokowany przez inne DTC, Test nie został zakończony, Zweryfikowana usterka obecna, Zweryfikowana usterka wystąpiła podczas tego cyklu jazdy
OBDII: Misfire detected - low fuel level 

- P0638
Raw code: 0638
ECU: Jednostka sterująca silnika
Status: Oczekiwana usterka wystąpiła podczas tego cyklu jazdy, Warunki testowe są spełnione, Test jest blokowany przez inne DTC, Test nie został zakończony, Zweryfikowana usterka obecna, Zweryfikowana usterka wystąpiła podczas tego cyklu jazdy
OBDII: Throttle actuator control (TAC), bank 1 - range/performance problem

 

 

jeszcze jeszcze był błąd P0627 czy jest możliwe że coś zrypali przy tej wymianie sprzęgła bo przed było wszystko ok. Dziękuję za podpowiedzi  

 

Edytowane przez kza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kza zmienił(a) tytuł na Problemy po wymianie sprzegła Megane II 1.4 16v 2003
1 godzinę temu, kza napisał:

Mechanik wymieniał mi sprzegło i po odebraniu auta zaczęły się problemy ;

   - auto nie miało mocy, przerywało w czasie jazdy, pojawiało sie wypadanie zapłonu.

Reklamować usługę;

  - brak prawidłowych połączeń masowych, 

  - zagięte piny, brak prawidłowego kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to już sobie tego ''Pana'' odpuszczam skoro leje się na stałych klientów skasowało$$$$ się za sprzęgło i starczy, nie mam zamiaru płacić za jego błędy więcej bo może mi pół silnika wymienić i nic nie znajdzie a wymyślać kążdy może?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!