Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bluetooth nie działa chociaż widzi telefon


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Coś dziwnego podziało się z moim Rlinkiem. Telefon zawsze super dzialal z bluetoothem. Od niedawna laczy sie z telefonem bez problemu po wejsciu do auta, ale po wybraniu numeru telefon rozlacza bluetooth(widze na telefonie ze z koloru zielonego polaczenie bloetooth zmienia sie na czarny) i następuje polaczenie  bezposrednio z telefonu. Po kilkunastu sekundach nagle na ekran Rlinka w aucie wyswietla sie komunikat o laczeniu, nawet kiedy juz na telefonie sie rozlaczylem. W aucie nic nie grzebalem, jedyna moja sugestia jest taka ze stalo sie to po zmianie godziny. Moze to ma zwiazek?Pamietam ze mialem cos wgrywane kiedys do samochodu bo nie zmieniala sie godzina. Jakies pomysly co moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam. Mam coś podobnego ale po zmianie telefonu. RADIOSAT 3D SOUND BY ARKAMYS® BLUETOOTH śmigało z telefonem Samsung bardzo dobrze ale sprzęt się zestarzał więc zakupiłem nowy telefon i tu zonk telefon się w jakimś sensie łączy bo radio i telefon rozpoznają sprzęt ale jak z radia wybieram jakiś nr. telefonu to łączy z tym numerem ale ja nie słyszę w głośnikach sygnału i mikrofon nie działa choć na wyświetlaczu radia pokazuje połączenie ale ja nic nie słyszę. Wszystko do wymiany telefonu na inny  działało bez zastrzeżeń i coś mi się wydaje że nowy telefon ma kłopoty z kompatybilnością z RADIOSAT 3D SOUND BY ARKAMYS® BLUETOOTH nie wiem co z tym fantem zrobić czy znowu zmienić telefon (to kosztowne). Proszę doradźcie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!