Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka Forum Megane


gipsiarz

Rekomendowane odpowiedzi

a moze tak wszystko od pocztku, najpierw zalozyc klubik i wykupic fajana domene, pozniej wziac sie za naklejki flagi koszulki smycze itp, a jak juz kazdy sie w to zaopatrzy zorganizowac zlot!!!

 

Jesli chodzi o sama naklejke to moim zdaniem powinno byc kilka pomyslow i tradycyjnie ankieta. Niestety nie moze byc mowy o demokracji, zeby kazdy nie jezdzil z inna lub w innym kolorze, bo to bedzie wygladac smiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wzór jest jeszcze nie wybrany. Nadal można wysyłać projekty do Krzycha (maila podał wcześniej) lub umieszczać w tym wątku.

Klubiku raczej nie ma co zakładać bo już jeden wielki jest i wystarczy. Od początku miało być to forum i tak też jest. Domena - zobaczymy co pokaże ankieta. Gadżety - póki co rodzi się projekt naklejki. Zaczynamy od tego co najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzilo mi o taki klub zrzeszony w PTS i posiadajacy siedzibe. Siedziba to forum!!! Jesli ma byc naklejka to chyba najpierw domena, zwlaszcza jesli ma na niej byc adres.

Ja jestem zarejestrowany rowniez na inym "forum" zwanym dalej klubem i przechodzilismy podobna droge. Tez kiedys byl jeden wielki ale... Pewnie juz zauwazyliscie, ze forum zbliza i niedlugo bedziecie chcieli sie spotkac i pogadac, wypic razem piwko.

Do nieczego nie przymuszam, to sa tylko propozycje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Forum/Klub już mamy. Chyba że źle Cię rozumiem.

 

Mi też chodziło o klub bez siedziby - Polski Internetowy Klub Użytkowników Renault. Tam były nasze początki (pełne krytyki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie dwie male zmiany... w elipsie tez fajnie wyglada, no i pytanie Magane 1 czy Megane 2 ? :mrgreen:

Mnie sie oba podobaja z lekka przewaga na rzecz megi 1 :-)

 

Obrazek

jestem za ładnie to wygląda i najlepiej jakby było to właśnie wersji dla megane I i II no to kiedy zaczynamy?

 

[ Dodano: 2007-03-06, 16:04 ]

co do zlotu to jestem całkowicie zgodny ze szpiegiem Opla na wiosnę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czym więc stanęło z tymi naklejkami ? Jakiś wzór cy cóś :mrgreen: ? Proponuje skromną od wew.na folii transparentnej, ewentualnie zewnętrzną. NIestety nie mam zdolności plastycznych więc nawet sie nie sile na wzór. Nazwenictwo też może krótsze w stylu Klub Renault Polska a nie Internetowy Klub Miłośników Aut Renault. Chodzi o rozpoznanie sie na drodze a nie obnoszenie na całej tylnej szybie. Takie oto jest moje zdanie..... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przepraszam :mrgreen:

może dzięki tej nalepce nasze forum stanie sie międzynarodowym :-) :-) wiecie czerwone dywany kwiaty wywiady top modelki no i te brzydsze też bo kto będzie gotował??? :-P no i My

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!