Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka Forum Megane


gipsiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Jednakowa dla wszystkich, bez loga renault. Po co kolejne logo renault na aucie?

moim zdaniem tu trafiłeś w sedno ja będę głosował za tym projektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy coz za skojarzenie

 

TAk jakoś wyszło :mrgreen:

Twoja propozycja jest podobna do tej Mr Tea, jednak w tamtej fajnie przeplata się napis ze znaczkiem. Jest, jakby to powiedzieć, bardziej profesjonalna, zaawansowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak też sądzę na razie (mało że tak powiem aktywni)użytkownicy narazie nie składają zamówień bo nie wiedzą na co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj 3 wersje

Zdecydowanie środkowa' date=' ale nicka zrób drukowanymi i jak dla mnie OK.

 

[ Dodano: 2007-03-09, 22:49 ]

zdecydowania propozycja gipsiarza

 

mi też to wygląda bardziej na slogan reklamowy , ot : Krzysiek ma strone www.megane.com i sie reklamuje. Ja pozostałbym przy propozycji gipsiarza. Czytelny znak Renault + bardzo czytelny nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że czarny napis na szybie jest NIEWIDOCZNY!!! lepiej biały

co do projektu Krzycha przecież po to robimy tę naklejkę że by więcej użytkowników Megane zawitało na nasze strony do tego sami się będziemy rozpoznawać projekt Krzycha wygląda profesjonalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozostałbym przy propozycji gipsiarza.

 

Może powstrzymajmy się z wpisywaniewm swoich wyborów w tym wątku. JA jestem za inną, ale poczekajmy do ankiety.

Sugestie mile widziane, a wybór pozostawmy ankiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce oceniac teraz innych projektow ale adres musi byc czytelny, bo nikomu nie bedzie sie chcialo domyslac co tam jest napisane. Dla fanow loga renault, zrobie druga wersje mojej naklejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[shadow=green:d5716079a3] naklejka bez loga może zostać niezauważona[/shadow:d5716079a3].

nie koniecznie jeżeli naklejka będzie umieszczona z tyłu na klapie np. to jadący za samochodem przeczytają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!