Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka Forum Megane


gipsiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jeszcze konkurs otwarty i w kolorze białym lub czarnym??

Ja myślałem zrobić coś takiego. tutaj drobna propozycja co ja bym chciał na moim autku widzieć.

 

renault%20megan%20logo.gif

Logo jest ze strony http://www.megane.ir/

Tylko wsadzić jeszcze napis www.megane.com.pl Proste bez polotu prawie jak w salonie ale ja bym chciał cos takiego. I ja bym chciał mieć możliwość przyklejenia czegoś takiego na szybie od środka.

 

Lub coś dyskretnego ale nie rzucającego się w oczy tak bardzo. Może odcień szarości nakładek od zderzaków byłby dobry!

 

Wiem że każdy pewnie chciałby co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy, cos nie odpowiada?

Spoko, może być.

 

JAką techniką będzie wykonana ta naklejka? Nadruk na przeźroczystej foii samoprzylepnej, wycięta ploterowo z białej lub czarnej folii czy może jakoś inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja byłbym za takim czymś jak Hadson pokazał... też za bardzo nie chcę żeby to jakoś raziło na aucie tyl;ko ma być dyskretne:) Jeśli będzie to projekt ten z poprzedniej strony (MrTea) to mogłoby to być właśnie przyklejane na szybie od środka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, tylko kto się domyśli, że to jest forum.

 

PS. Ja myślałem o czymś takim wewnąrdz owalnego napisu z projektu Mr Tea.

Niestety nie mam zapału i czasu do stworzenia projektu. Oczywiście model meganki może być dowolny.

post-3-1173299153_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja... W sumie to nie nalegam za moją propozycją bo sam nie wiem czy mi się podoba...

 

logo3ca3.gif

 

[ Dodano: 2007-03-07, 21:47 ]

PS. Ja myślałem o czymś takim wewnąrdz owalnego napisu z projektu Mr Tea.

Niestety nie mam zapału i czasu do stworzenia projektu. Oczywiście model meganki może być dowolny.

 

Fajne... Można zrobić kilka wersji. :mrgreen: Dla każdego... inny typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i będzie na żółtym tle???

jak tak to muszę zmienić zamówienie

wklejka nr 3 jest jak najbardziej ok ale mam nadzieje że nie będzie tylko jednej możliwości, właśnie na żółtym tle. Proponuje (wiem że będzie troche drożej ale....) zrobić bez tła , same napisy w wybiórczym kolorze (przykładowo do mnie czerwony bo auto bordo, do granatowego niebieski itd), bez tła, na folii transparentnej, klejone od wew. na szybe (-y). Dalej na moim przykładzie: kleje czerwony na wew strone szyby, robi sie ciemniejszy i jak ulał do bordo. Klejenie wg uznania, proponuje po 3x takie wlepy : boczne szybki + tylna lub boczne +przednia pod lusterkiem wstecznym. Panowie, potwierdzcie że nie o takich tylko żółtych naklejkach mowa !!!!! Please !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje po 3x takie wlepy : boczne szybki + tylna lub boczne +przednia pod lusterkiem wstecznym. Panowie, potwierdzcie że nie o takich tylko żółtych naklejkach mowa !!!!! Please !!!!!

 

I jedną taką 0,5 x 0,5 metra na maskę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ciach]

 

I jedną taką 0,5 x 0,5 metra na maskę. :-)

możesz kleic 3 możesz jedną, nikt nie bedzie sie bawił w dorabianie jak ją uszkodzisz. Przerabiałem już temat na forum VW. Wiem co mówie. Zniszczysz podczas mycia, skrobania etc i będzie płacz a tak masz 2 w szufladzie albo możesz sobie wszystkie trzy nawet na czole przykleic :mrgreen: (sorrrrry). I nie pół metra na pół metra , max 10x10cm względnie 10x15cm. Niestety nie wspomoge graficznie bo nawet rysować gwoździem po lakierze nie potrafie :-) ale idea przeźroczystości (na folii transparentnej nanoszona) na szybie od wew wydaje mi sie sprawdzona i słuszna.

 

Proszę nie cytować 1:1 postu jak odpowiadasz bezpośrednio pod nim - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie, bez sugestji: gipsiarz i lewy mało czytelnie po przyklejeniu na szybe, gipsiarz spróbuj zmienić czcionke i odwrócić kolory (w negatyw). Lewy super w negatywie, czytelne, ale ja mam np Scenica i co mam sie obrazić ? :mrgreen: (żart) ale z odległości 5m to auto wyjdzie jak kreseczki bez sensu. Trzeba skupić sie na nicku i logo , to musi być centranie największe żeby stojąc na światłach każdy dostrzegł "aha, Renault i jedzie Lewy bądz gipsiarz itp". Wg mnie Krzychu trafił w sedno ale też obróciłbym kolory w negatywie (czyli litery na plan, tło przeźroczyste, całość klejona od wew, wielkość 10x10 albo 15x15 cm. Kolory liter w barwie samochodu ale ostre (szyba po naklejeniu stonuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale miała być z ksywką

choć przychyliłbym się do projektu lewego ze zmianą modelu autka i nickiem w sumie vivaldi dobrze gada niechaj będzie znaczek renault i nick no i adres mr tea trafił w sedno jestem za ale u mnie jedynie biała będzie widoczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!