Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka Forum Megane


gipsiarz

Rekomendowane odpowiedzi

A to kolejne dwie wersje, ale nie miałem juz zapału ich dopracować. NIech to będą szkice poglądowe.

PS. Czy tylko format *CDR wchodzii w rachubę? GIMP w takim nie zapisuje.

post-3-1173379890_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalepki w jednym kolorze zewnętrzne 2,75 za sztukę wewnętrzne 3,10 zakładając wymiar tych naklejek pomiędzy 15cm-20cm

cena dobra, choć to tylko nadruk na klej. Ja osobiście preferuje wew (wiadomo zew inne warunki) i najchętniej jednak proponuje powalczyć z folią + transport a nie nadruk na folii....ale jak będzie tak będzie byle to ładnie wyglądało.

 

[ Dodano: 2007-03-08, 23:13 ]

A to kolejne dwie wersje

odpuścmy auta w środku. Idea słuszna ale robi sie bochomaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typów można zrobić docelowo tyle ile jest modeli Meganek. Te zaprezentowane są zrobione na szybko i niedopracowane. Auto składa się ze zbyt wielu kresek co czyni go mniej wyraźnym. Nieco lepiej wyszła wersja z MII pokazana wcześniej.

 

PS. Być może jednak lepiej jest zrobić naklejkę nie wskazującą na konkretny model. Lepiej mieć uniwersalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra , czytelna, prosta ale dla mnie osobiście poprosze zamiast auta znaczek Renault (zmniejszony) a nicka zwiększyć. Z daleka jadąc za tobą chciałbym na pierwszym planie wiedzieć kto jedzie a nie widziec rysunek autka, które widze w realu. Proponuje duuuuży nick zamiast auta a pod nim znaczek Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowania propozycja gipsiarza

 

Mi ona przypomina płytę nagrobną :-P JAkoś nie mogę pozbyć się tego skojarzenia.

Projekt Mr Tea wydaje mi się znacznie lepszy.

 

Krzychu. Projekt pierwsza klasa, no może druga. Dla nas będzie ok, jednak dla niezrzeszonych, naklejka bez loga może zostać niezauważona. A może to tylko moje błędne rozważania? MImo wszystko - jestem za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!