Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka Forum Megane


gipsiarz

Rekomendowane odpowiedzi

przecież po to robimy tę naklejkę że by więcej użytkowników Megane zawitało

mi sie wydawało że robimy wizytówke i nie mylimy tego z reklamą. Powinniśmy sie rozpoznać w innej części Polski, podejść, przywitać, zamrugać. Jeżeli jest to akcja promocyjna to proponuje podrukować ulotki i rozdawać na parkingach. Nadaj jestem za czytelnym niciem a nie adresem.

 

[ Dodano: 2007-03-10, 15:28 ]

Tutaj z nickiem drukowanymi i z napisem czarnym

 

i wg mnie o to chodzi. Do tego dwa tony jaskrawszy niz kolor samochodu i będzie miodnie.

 

[ Dodano: 2007-03-10, 15:31 ]

Może powstrzymajmy się z wpisywaniewm swoich wyborów w tym wątku

to nie swój wybór bo jeszcze nie ma z czego wybierać ale pomoc w projekcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi masz rację zbłądziłem w swoim dążeniu do reklamy racja jest jednak w tym aby był widoczny nick bo dzięki temu będziemy rozpoznawalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój projekt wstawić poprostu w znaczek renówki albo tło pod nim było w kształcie znaczka.
idea słuszna, boje sie tylko że sie ze znaczka Reni ramka zrobi, taka bez sensu z deka, ale kto wie może i by to jakoś wyglądało. Pokombinować trzeba w sensie wlepy w kształcie znaczka Renault. W dolnej podstawie czyli we V adres www.... a w śrdoku w najszerszym miejscu widoczny nick natomiast w górnej części ^ renault Megane po 1 nazwie w odnoge. Sam znaczek nie wypełniony, same kontury. NIech sie ktoś pobawi w corelu. Jak na razie dla mnie projekt gipsiarza wpisany w okrąg jest OK, teraz trzeba go wpisać w znak Renault.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boje sie tylko że sie ze znaczka Reni ramka zrobi

no nie do końca jeżeli znaczek będzie nawet w innym odcieniu czy kolorze to napis mógł by troszke nawt wyłaźić za obrys znaczka. Pomysł prezesa też jest dobry. Wszystko w nim znalazlem. Moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes jak już przerabiasz to pomyśl aby Megane był użyte tylko raz (będzie więcej miejsca) ja niestety nie mam tak specjalistycznych programów)co o tym myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi do tej pory najlepiej podobał się projekt owalny MrTea i ostatni Prezesa oba z nick-iem 8-) . Ja również w chciałbym aby ta naklejka byla znaczkiem rozpoznawczym na trasie a nie reklamą. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!