Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka Forum Megane


gipsiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Robak nie do końca, bo tak to wyjdzie forum renault (jakby OGÓLNE RENAULT - ktoś obcy tak pomyśli) co jest prawdą bo megane to renult ale bardziej precyzyjnie forum renault megane. Co do czcionki "PREZES" to można ją zmieniać np na bardziej prostą jak i oczywiście kolory czcionki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes sam doszedłem do tego, że to będzie nie teges ale czcionka niczego sobie w swoich zasobach mam oryginalną czcionkę renault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes. Sugestia moja. Drukowanymi literkami FORUM RENAULT MEGANE adres strony takie ja są. No i nick koniecznie możliwie największymi literkami.

Naklejka ma światczyć o przynależności do jakiegoś klubu ( czyt. internetowe forum renault megane) a nie być reklamą tegoż forum/ klubu. Wystarczy żucić okiem na wyniki sondy( " jak dowiedziałeś się o forum itd') to wszystko wyjaśni, większa ilość forumowiczów dowiedziała się z wyszukiwarki o istnieniu takiegoż forum. A kto szuka ten znajdzie.

Miło by było spotkać kogoś z naklejką na szybie z której można wyczytać kto to jest. A widomo ze jak pomyka megi to forum " Meganki"

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes jeszcze nie do końca mi o to chodziło większe literki forum a mniejszy adres strony. ale może być. Tak na marginesie to można by się już na coś zdecydować.

 

co do koloru literek to masz racje powinny być białe wtwdy na każdej szybie będą lepiej widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zróbmy jakąś ankiete 2-3 projekty ale coś zróbmy bo skończy sie to w fazie studyjnej. Do tego mam prośbe, niech jakiś szybki fachura w corelu zrobi coś wpisanego w znak Renault. Czuje że może sie podobać. W górnych skosach FORUM MEGANE (wzglednie FORUM MEGANE POLSKA) w dolnych "nogach" adresik www. a a samym środku , najszerszym miejscu NICK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadsylanie projektow jest przesuniete do piatku, a co za tym idzie ankieta tez. Przeciez chyba sie nie pali, a tak przynajmniej bedzie z czego wybierac. Musimy pamietac, ze to decyzja byc moze na lata. Nikogo nie zbawi pare dni. Poza tym nowa domena jeszcze nie jest nawet zaindexowana przez google.

Ja poza naklejka standardowa zamierzam sobie walnac olbrzymia naklejke z adresem, typowo jako reklame forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na wstępie przepraszam że to w paincie :-P robiłem ale nie mam czasu wogóle żeby posiedzieć nad tym : :-P

Przecież mamy pod nosem taki ładny projekt?? może się tego warto trzymać?? jakiś jeden styl jak na forum?? Ja mysle że można tylko lekko pomniejszyć napis Megane :-)

Niestety nie wysle projektu bo go po prostu z braku czasu go nie zrobię.

Jednak jak juz wspomniałem mnie się podoba jeden styl... bo jak ktos tu raz wejdzie a potem zobaczy tą naklejkę to wiadomo o co chodzi (wizualnie takie samo) :mrgreen:

 

Tło przezroczyste, znaczek renault szary i te dwa paski żółte... klejone na szybę od środka jak te naklejki od Renault oryginalnie :-) mysle, że to by ładnie wyglądało, ale to tylko moje zdanie.

 

Napiszcie co o tym sądzicie :)

Pozdtawiam :)

Suchutki

post-506-1173740675_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes. Właśnie o takie coś mi chodziło z zaznaczeniem iż cała naklejka biała otoczka eliptyczna i znaczek renault tagże. Wyrazy uznania za wykonanie. Mam nadzieje że spodoba się większości, z chęcią bym coś takiego przykleił sobie na autko.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!