Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem wycieki na pompie wspomagania, na tylnym dekielku oraz na osi koła pasowego. Czy kupić nową pompę nową (Kamoka, NTY, itd), czy kupić oryginał Renault OE regenerowaną?
Gość z aukcji allegro odnośnie regeneracji rozsądnie opisuje:

"

UWAGA ! WADĄ FABRYCZNĄ TYCH POMP SĄ ZBYT SŁABE KORPUSY CZĘSTO USTERKĄ ICH JEST WYRWANIE TYLNEGO DEKLA POMPY PRZY PARKOWANIU / ZAWRACANIU LUB WYCIEK ZA KOŁEM PASOWYM , POMPA KTÓRĄ OFERUJĘ JEST NA ORYGINALNYM WZMOCNIONYM KORPUSIE.

UWAGA ! DRODZY PAŃSTWO NA TANIE ZAMIENNIKI W OPISIE OFERTY OPISANE JAKO ORYGINAŁ A PRODUCENT CZĘŚCI TAK NAPRAWDĘ INNY CZYLI CHINA , SPRAWDZAJCIE PRODUCENTA CZĘŚCI.

UWAGA NA ZAMIENNIKI- POWODUJĄ ONE NIEPRAWIDŁOWĄ GŁOŚNĄ I SŁABĄ PRACĘ UKŁADU WSPOMAGANIA KIEROWNICZEGO , PRZEZ MONTAŻ TAKIEJ POMPY CZĘSTO DOCHODZI DO USZKODZENIA MAGLOWNICY / PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ !."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

W tych czasach na pewno lepiej kupić oe regenerowany w Polsce ,a jak jeszcze masz gwarancje tego warsztatu ,który dokonał regeneracji to świat :)

Ogólnie podzespoły , tuleje gumowo metalowe itp w tych czasach są już w byle jakiego produktu , także oe każde regenerowane będzie ok niż chiński zamiennik z logiem europejskiego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wtweety napisał:

PRZEZ MONTAŻ TAKIEJ POMPY CZĘSTO DOCHODZI DO USZKODZENIA MAGLOWNICY / PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ !."

Ciekawa teoria.

Kolega kupił za 25 zł używkę i przeżyła samochód. Ważne, żeby nie było drgań i bić paska osprzętu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest z używkami, sprzedający zawsze mówi że sprawna i szczelna, a potem wychodzi po miesiącu jazdy jaka jest sprawna...
Koło pasowe zostało wymienione podczas wymiany rozrządu więc bić i drgań nie powinno być.

 

A sprzedający miał na myśli montaż chińskiej pompy, w której nie wiadomo co się znajduje (jak czysto została zrobiona, jakich użyto materiałów), tak mi się przynajmniej wydaje.

 

Może faktycznie poszukam używki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!