Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupiłem olej wiodącego , polskiego producenta.


kacper69

Rekomendowane odpowiedzi

Nabyłem ostatnio drogą kupna olej do Megane.

Wybrałem taki , który spełnia normę Renault RN0720, żeby spełniał wymogi jakościowe.

Do tego zdecydowałem się na polskiego producenta , będę wspierał krajowy przemysł .

dopiero w domu zorientowałem się, że jednak z tą polityką firmy Orlen nie jesteśmy w tym samym sednie tarczy.

Zupełnie nie wiem czemu na opakowaniu tego oleju jest info ( poza polskim i angielskim) w języku rosyjskim !

To język jednego z najbardziej terrorystycznych narodów na świecie, a Orlen ich w ten sposób jeszcze promuje ?!?!

Oleje konkurencyjnych producentów ( ELF itp.) nie mają tak ewidentnej promocji języka rosyjskiego.

Aż się zagotowałem, ciekawe kto w Orlen za to odpowiada?

To chyba był ostatni mój zakup produktów TejFirmy, no chyba że wrócą na właściwą drogę, której oczekuję.

Fotka oleju w załączniku.

 

Platinum C4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa,

A paliwo to skąd kolega tankuje? Z księżyca? he he

Proponuję obejrzeć taka Polską komedię "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" tam w II odcinku latają dla szefa pułku za linię wroga po Whisky. Widać, wojna wojną a życie toczyć się musi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem płyn do płukania prania, tam również jeden z wielu jest rosyjski.

W takim układzie chyba się nie nadaje do polskiego prania.

Ostatnio zapewne coś wędruje w powietrzu, bo ludzie dziwaczeją, dzieci zakładają ganki albo katują rówieśnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a płyn do prania to też od narodowego producenta wspieranego przez partię rządzącą?

Poza tym na tym oleju język rosyjski nie jest "jednym z wielu" tylko jednym z trzech , a pomijając nasz narodowy język , to nawet jednym z dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych żarówkach jest jeden z czterech czy pięciu to również nie należy ich używać..??!!

Myślę, że z lekka powinieneś się ogarnąć, bo jak widzę to tylko narzekasz.

Tak na marginesie .. Gdyby rządzili ci, co wcześniej to Orlenu czy Lotu  i masa innych zakładów już by nie było no ale jeśli ktoś zaślepiony i w dodatku sam nie potrafi myśleć to skutkiem jest narzekanie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!