Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak Codu do radionavigacji


jarcys7

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli piszesz o wersji na Androida i licencja na takie rozpowszechnianie pozwala, to nie ma problemu. Jeśli jednak tego zabrania, to wystarczy link do GOOGLE PLAY, gdzie pobrać można bez problemów na swojego fona.

Nie zależy nam, by forum z powodu takich praktyk było narażone na łamanie praw autorskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pisać na meila to wysle malo zajmuje a na forum nie chce mi go wzucic nie wiem dlaczego

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7 -Prezes

 

Dodano: 26 lip 2013 - 17:33

prosze o przesyłania w mms -ie zdjecia radia tam gdzie jest kod kreskowy ułatwi to kontakt i dla was kod :mrgreen: pozdro

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz profity z przychodzących MMS-ów, że tak to sobie wymyśliłeś i niepotrzebnie sprawę komplikujesz??

Wystarczy zamieścić dane z radia na forum, jest kilka osób które te kody podają i zawsze gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja samego programiku na komórce z Androidem zajmuje jakieś 5 min (Android Market), pliczek to ok 100 kB.

W tej chwili są dostępne dwa programiki o nazwie Renault Radio Code.

Oba generują te same kody, po użyciu można program usunąć i po sprawie, a kod zapisać choćby w instrukcji.

Zawsze też można sobie ściągnąć wersję na PC-ta, link w gdzieś jest w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz profity z przychodzących MMS-ów, że tak to sobie wymyśliłeś i niepotrzebnie sprawę komplikujesz??

Wystarczy zamieścić dane z radia na forum, jest kilka osób które te kody podają i zawsze gratis.

 

 

Widzę że MODERATOR myśli że zarobek mnie się wkręcił . I jak zwykle ma jakiś problem . Po pierwsze udzielanie kodów do radia jest gratisowe dla ludzi z forum którzy się zarejestrują po 2. Ludzie którzy dzwonią do mnie nie zawsze wiedzą gdzie jest nr radia SN i dlatego proszę o zdjęcia w mmsach by łatwiej było odszukać niż jak ktoś podaje jakieś nr inne. po 3. Ludziom z poza forum proponuje wejść i zapoznać się z tematem bo nawet nie wiedzą jak się wprowadza kod . po 4. nawet z poza forum Też pomagam a nie biorę kase za usługi z tym związane . Komplikowanie sprawy robi sam moderator (swoje 5 groszy wciskając ) . po 5. Nie każdy fan 4 kółek renault wie jak sobie wygenerować taki kod i dlatego taki temat a nie inny.

 

Dodano: 27 lip 2013 - 09:24

Forum od tego jest by sobie pomagać nam użytkownikom naszych aut a nie komplikować sprawę . Proszę o niepisanie takich cytatów niezgodnych z stanem faktycznym i prawdą. Pozdrawiam

Edytowane przez MEGIGG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum od tego jest by sobie pomagać

Owszem forum :D , a nie prywatne numery telefonów i wymóg płatnych MMS-ów.

Wstawiając dane na forum jest możliwość otrzymania kodów bezpłatnie, nawet bez kosztów MMS-a, od kilku użytkowników, a nie od jednego, który nachalnie się z tym od jakiegoś czasu na forum reklamuje i jeszcze żąda przysyłania płatnych wiadomości na swojego fona.

Nawet wypunktowanie Twoich poglądów nie zmienia faktu, że z ogólnego forum robisz sobie prywatną tablicę reklamową do tego zajęcia, choć sposób zdobycia kodu i potrzebne do tego narzędzia też gratisowo na forum zdobyłeś. Działanie takie jest sprzeczne z regulaminem.

Chcesz być pomocny- pomagaj przez forum.

Dalsze takie praktyki będą uznane jako niedopuszczona reklama, a ponawiające się nachalne posty, jakich już kilka w tym temacie zamieściłeś, uznawane bedą jako spam i kasowane, z pełnymi konsekwencjami przewidzianymi regulaminem..

Nie polecamy wysyłania czegokolwiek dotyczącego siebie i swojego auta na numery osób prywatnych, których nie znamy.

Numery takie nie są autoryzowane przez Forum megane.com.pl i za wszelkie następstwa wynikające z tego faktu, jak choćby rozsyłany spam w SMS-ach reklamowych, forum i jego Administracja nie ponosi odpowiedzialności.

Od tego jest ten temat, gdzie można taki kod zdobyć bez podawania swoich danych, czy numerów telefonu do zwrotnego przesłania kodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze jak zwykle moderator się dumą unosi . Mnie wcale tu nie musi być dla ciebie ja jestem dla INNYCH i inni tez sie mogą o tym wypowiedzieć . a płatne mmsy hmmmmm chyba kazdy ma bezpłatne w swoim abonamencie a to ze koszt 23 gr za mmsa ktoś straci ze zdjęciem nie zmienia faktu pomocy a ja NIE ZARABIAM na tym nic . Niektórzy mają problem by wstawić fotke bądź odnaleźć kod sn albo nie mają zielonego pojęcia albo chcą zyskać na czasie a ja chętnie pomogę za free . Najwidoczniej Moderator tego nie widzi . A ludzie wydzwaniają bo nic nie rozumieją skąd maja wziąć ten nr sn z radia a więcej dowiedzą sie przez telefon niz jak to Moderator potrafi odsyłać do innych postów albo szukajki a ludzie chca pomocy szybkiej i konkretnej a nie ze pół forum przeszukają a i tak nic nie znajdą konkretnie . Moderator niech zrobi co chce z moim kontem czy usunie albo zawiesi. Ja jestem dla innych z pomocą NIE ZAROBKU. A dumę czasem trzeba schować do kieszeni. Dodatkowo programy i informacje nie zdobyłem dzięki forum megane tylko google i szukajka na nim . Tyle na ten temat :D . Jeśli aż tak wykraczam poza regulamin forum to usuń moje konto . A ja nie będę musiał wymieniać poglądów z Moderatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Przemo. Jednak po wpisaniu do mojego radia (8 200 074 339 T C706) kodu 1613 pojawia się ERROR. Czy kod z pewnością jest poprawny? Może coś źle wpisuję? Robię to z pilota za pomocą kółeczka i guziczka (guziczkiem też zatwierdzam). Dzięki,

TWYLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla C706 kod jest poprawny. Problem zapewne w zatwierdzeniu. Spróbuj zatwierdzić podnosząc kółeczko od dołu w górę. Albo na przyciskach radia, zazwyczaj 6. Wszystkie cyfry kodu można też z radia wprowadzać. Przyciski od 1 do 4.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już w sumie 4 razy. Kodu wprowadzić z radia nie mogę - przy każdym naciśnięciu guzika (jakiegokolwiek) nic się nie zmienia na wyświetlaczu, a rozlega się dzwięk jakby błędu). Wprowadzam kod kółeczkiem i wydaje się, że poprawnie go zatwierdzam przytrzymując dłużej guziczek dolny (5 ani 6 na radiu nie działa - tylko dzwięk). Niestety po chwili pojawia się ERROR. Nie jest dla mnie jasne jak zatwierdzić kod "podnosząc kółeczko od dołu w górę"? Dzięki za pomoc. TWYLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już w sumie 4 razy. Kodu wprowadzić z radia nie mogę - przy każdym naciśnięciu guzika (jakiegokolwiek) nic się nie zmienia na wyświetlaczu, a rozlega się dzwięk jakby błędu).

To wskazywałoby na próbę wprowadzenia niewłaściwego kodu do radia za pierwszym razem - wtedy wyświetlany jest ERROR i nic nie można zrobić. Alby poprawnie wprowadzić kod musi się wyświetlać napis CODE albo 000. Ale potem piszesz, że możesz wprowadzić kod przy pomocy kółeczka czyli powyższe odpada. Ja zawsze z przyciskami radia to robię i jest ok.

Jeszcze poda co to jest za radio - czy ze zmieniarką, czy są jakieś dodatkowe części jeszcze w bagażniku?

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aniewa zmienił(a) tytuł na Brak Codu do radionavigacji

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!