Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak Codu do radionavigacji


jarcys7

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że radio to jakiś prostszy model - bez zmieniarki CD. Postaram się podać wszystkie szczegóły:

Radio Cabasse Auditorium Tronic

Numer na naklejce z kodem kreskowym 8 200 074 339 T C706

Na naklejce ze znaczkiem firmowym sa:

A42

AL R01L22707

EIRL SW 1.00 MW1.201

020366

8 200 074 339 --A

PN

MH9RN01L

03 32

Made in CHina

54C03235K06-0

Wybite na obudowie radia:

S/NO. ALR01L30822707

T30822707

Kodu nie da się wprowadzić z radia, tylko z pilota. Po wprowadzeniu (kółeczkiem i guziczkiem od dołu) zatwierdzam guziczkiem dolnym dłużej go przytrzymując. Po sekundzie pojawia się ERROR. Po odczekaniu jakiegoś czasu (2-5min), ERROR znika, pojawia się CODE i za chwileczkę 0000 - znowu gotowy do wprowadzenia. Mam obawy, czy radio nie jest jakieś trefne... Dzięki za Wasz czas. TWYLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten kod nie jest właściwy dla tego radia. Podejrzewam, że masz jeszcze w bagażniku pod tapicerką dodatkowa skrzynkę do radia i tam należy szukać tego numeru 8200...

Kilka stron wcześniej był podobny przypadek, tylko, że tamte fotki zostały usunięte i ostatecznie nie wiadomo, gdzie znajdował się ten właściwy numer. Trzeba szukać gdzieś pod wykładziną bagażnika, może siedzeniem.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nim zostały usunięte jako nieregulaminowe, zdążyłem je skopiować, by służyły jako pokazowe.

oto one:

post-2372-0-42578600-1375021809_thumb.jpg post-2372-0-64991600-1375021822_thumb.jpg

To akurat numerki z Cabase zarówno te z radia jak i te z bagażnika. Są różne i to ten numer z bagażnika jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście... nie może przecież być zbyt prosto. Odnalazłem kod w bagażniku (jest nieco krótszy niż na poglądowym obrazku, ale mam nadzieję, że poprawny). Ten kod z bagażnika to:

8200275236-B

Wielkie dzięki,

TWYLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer 8200275236-B jest na naklejce ale bez kodu kreskowego... - wygląda inaczej niż na zdjęciu powyżej. Przy grzebaniu w bagażniku okazało się że tam chyba jest jednak miejsce na zmieniarkę CD, ale został tylko wzmacniacz :!: Na tym wzmacniaczu są wybite numery 8200 (już zamontowałem, ale nie zapisałem ich), najpierw jednak spróbuję kody podane przez cinas_'a.

TWYLI

 

Dodano: 29 lip 2013 - 13:40

Dzięki wielkie za pomoc, ale niestety oba powyższe kody też nie zadziałały. Na wzmacniaczu numer też jest jakby niepełny, więc już straciłem nadzieję, że uda mi się znaleźć prawidłowy numer i zdobyć kod. W serwisie powiedzieli, że za 50PLN wykonają tą usługę bazując na numerze nadwozia. Udam się więc do nich z tym tematem. Tak czy inaczej dzięki wielkie za czas mi poświęcony.

TWYLI

Edytowane przez twyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Walczę z radiem jak reszta. Niestety na wpisanie kodu muszę troszkę czekać (ERROR 99). Jeśli jest ktoś życzliwy poprosiłbym o ten "magiczny" kod :applause:

 

Samochód scenic 2, najprawdopodobniej sprowadzany, radio z cd w panelu

 

Wszystko co było na nalepce na radiu:

8200607918918t

y551-security

rnrdbe60119581

renrdw330-10

fd0106420119581

bt2

0119581

minfrance

 

 

Z góry dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytujemy w całości posta pod którym bezpośrednio odpowiadamy!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

witam jesli chodzi o kod to jest on 1427 . tylko mi powiedz czy numer 8200607918918t i y551-security jest w jednym ciagu 8200607918918ty551-security potrzebny pełny kod z cyframi zaczynajacymi sie 8200..... i 4 ostatnie cyfry z litera gdzie 4 od końca powinna zawierac litere. daj znac~

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, pkt. 5.7, pkt. 5.9, , pkt. 5.13 - albo zapoznasz się z regulaminem forum i do niego dostosujesz, albo nasza współpraca nie będzie układać się dobrze :applause:

 

0cool

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod jest w jednym ciagu z tym ze w ramce :applause:

/\/\/\/\/\/\/\

przez znaleziony na chomiku program tez mi wygenerowalo ten kod, odczekalem ze 40minut, wpisalem i zatwierdzilem 6tka trzymajac ja dluzej i tez wyskoczyl error.

/\/\/\/\/\/\/\/\

Dzieki za szybka odpowiedz i sory za brak polskich znakow-pisze z telefonu.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM CZY MOGE UZYSKAĆ POMOC W KODZIE DO RADIA RENAULT MEGANE 2

 

Numery które odczytałem z radia:

 

RNRD6950279306

RENRDW 240-00

FD0505390279306

 

8200 483 757

8200 483 757T U903

 

Z góry dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aniewa zmienił(a) tytuł na Brak Codu do radionavigacji

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!