Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak Codu do radionavigacji


jarcys7

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Spotkało mnie małe nieszczęście, otóż oddałem auto do myjni, a wewnątrz schowka miałem wpisany kod do radia. Niestety został tak został wyczyszczony, że nie ma mowy o odczytaniu cyfr. Prośba o pomoc, ponieważ sam sobie nie poradzę. Dziękuję za ewentualną pomoc.

Opis na Radiu:

 

Model: NO: 22DC277/62

TOW704

RN277F30161266

PROD No: FD0103150161266

8200256141TW704

8200 256 141 (w ramce)

 

Pozdrawiam

Krzysztof

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, wojtek12321 napisał:

Widząc zdjęcie "etykiety" z numerami na radiu to jest dosłownie kilka sekund "roboty", tyle, ile czasu zajmuje wpisanie numerów z etykiety...

pod warunkiem że wiesz które numer przepisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "kalkulatora" (programik na komputerze lub na telefonie) W pisujesz kod SECURITY, u Ciebie konkretnie - H302 - "dajesz" Enter i masz w kalkulatorze właściwy kod. :smug:

Linki do programu - kalkulatora i instrukcja które numerki wpisać, bo nie wszystkie radia mają podany kod security i wtedy trzeba "brać" inne numerki  z "oznakowania" typu radia chyba gdzieś na początku tego wątku, gdzieś na pierwszych stronach (chyba). W każdym bądź razie ja z tego forum tego się "naumiałem". :D

Edytowane przez wojtek12321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam problem - zgubiłem kod do radia, a po wymianie akumulatora, samochód bezlitośnie się o niego upomina. Przeszukałem internet, zwiedziłem wiele stron i pisałem do kilku osób znalezionych w internecie - strony wygasły, osoby, które się tym zajmowały pozmieniały adresy e-mail i numery telefonów... Kiedyś sam pomagałem kumplowi z tym problemem i kilka lat temu jakoś łatwiej było takie kody zdobyć... Dane z naklejek na radiu są następujące:

 

MODEL NO : 22DC277 / 62

TOY338

RN277F20010573

PROD No : FD0002360010573

8200256141TY338

[8200 256 141]

 

0010573

 

Bardzo proszę o pomoc w zdobyciu tego kodu. Z góry dziękuję!

Dawid 

Edytowane przez p7hyte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

W takim razie się podłączę. Mam taki problem. Wymieniłem nieoryginalne radio, na dedykowane dla mojego autka Update list. Podłączyłem je, ale na wyświetlaczu nie pojawiają się charakterystyczne 0000 ani kreski. Nie wiem jak wpisać kod. Poproszę o podpowiedź co robię nie tak. 

Dodam, że radio na 100 procent jest sprawne bo uruchomilem je w trybie serwisowym. Mam jeszcze jedno pytanie, radio mam podłączone tylko przez kostkę fabryczną ISO. Czy oprócz niej powinna być podłączona jeszcze jakaś np do wyświetlacza lub zdalnego sterowania? Nie mam innej w samochodzie oprócz wspomnianej. 

Edytowane przez olo1300
Problem rozwiązany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • aniewa zmienił(a) tytuł na Brak Codu do radionavigacji

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!